Zobacz co nowego w fillup?

Opublikowaliśmy najnowszą wersję aplikacji fillUp (3.1), umożliwiającą w wersji on-line synchronizację danych z Aktówki oraz z formularzy używanych w chmurze Google Drive.

Pełna, automatyczna synchronizacja z Google Drive pozwala wykorzystywać dane aplikacji na różnych urządzeniach. Aby skorzystać z zapisu w chmurze wystarczy zaznaczyć opcję "Zapisuj bezpiecznie na koncie Google" (Plik -> Ustawienia -> Dane aplikacji) i nadać aplikacji prawa dostępu. Wszystkie dane są w pełni bezpieczne, a dostęp do nich – zgodnie z naszą filozofią – posiada wyłącznie użytkownik konta Google. Podczas korzystania z fillUpa na dowolnych urządzeniach nie ma potrzeby odtwarzania, zapisywania bądź wczytywania danych, ponieważ wszystko dzieje się automatycznie.

Wraz z nową wersją aplikacji zmieniają się także warunki dostępu do formularzy. Odchodzimy od odpłatności za druki w zależności od tego czy są używane w celach komercyjnych czy prywatnych, ponieważ podział ten był dla Użytkowników niezrozumiały i powodował rozbieżne interpretacje.

Od dziś wprowadzamy tylko dwa rodzaje formularzy – bezpłatne, oznaczone (0 zł) oraz płatne, oznaczone ($). W fillUp nadal znajdziesz ponad 100 darmowych druków, których lista znajduje się na stronie fillup.pl/darmowe-druki/. Wśród nich są tak popularne wzory, jak: przelew/wpłata (w tym podatki i ZUS), faktura oraz faktura bez VAT (rachunek) - jedna pozycja, umowa sprzedaży samochodunajmu pokojulist poleconyprzekaz pocztowy czy pismo ePUAP. 

W przypadku druków, które dla użytku prywatnego były do tej pory darmowe, a obecnie są płatne, każdy Użytkownik po dokonaniu rejestracji adresu e-mail w aplikacji, będzie mógł skorzystać z 30 dniowego kodu aktywacyjnego za darmo. Umożliwia on bezpłatny dostęp zarówno do wybranego druku, jak i do całej bazy ponad 2.000 formularzy z pełną funkcjonalnością, jaką oferujemy w najwyższym pakiecie abonamentowym Duże Biuro. Po wygaśnięciu darmowego okresu próbnego na płatne druki, Użytkownik możne wykupić abonament w cenie od 8,25 zł netto za miesiąc lub zapłacić tylko za pojedynczy druk 8 zł netto (SMS).  

Wszystkie zmiany znalazły odzwierciedlenie w nowych warunkach regulaminu serwisu oraz licencji aplikacji fillUp.