Zobacz co nowego w fillup?

Zmiana to kluczowe słowo w naszej organizacji. Tworzenie możliwie najlepszej aplikacji do wypełniania e-formalności to proces dwutorowy. Przede wszystkim musimy trzymać rękę na pulsie i reagować na zmiany dyktowane przez ustawodawcę. Zmianom ulegają procedury, pola formularzy lub całe druki - w fillup zawsze najszybciej jak to możliwe - nowe formularze są gotowe do wypełnienia i spełnienia urzędowych formalności. W ślad za tymi zmianami idą wszelkie usprawnienia działania samego programu, tak aby praca w nim była dla użytkownika szybka, łatwa i przyjemna.

Nowy rok planujemy otworzyć premierą nowego systemu faktur online zintegrowanych z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF). UlepszonyJPKomat pozwoli automatycznie wyliczyć składki ZUS, wygenerować VAT-UE oraz Księgę Przychodów i Rozchodów.

Nieustannie rozwijamy również nasz moduł e-Sprawozdań finansowych. Sporo pracy czeka nas z pewnością przy wejściu w życie postanowień Polskiego Ładu, który przyniesie ze sobą ogromną ilość zmian formalnych.

Stary rok żegnamy z radością. Udało nam się w fillup zrealizować wiele zmian i wdrożyć szereg usprawnień dzięki zaangażowaniu całego zespołu! W realizowaniu założonych celów nic nie stanie nam na drodze!
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!
Nowy Roku przybywaj!