Prowadzenie firmy godne superbohatera

Prowadzisz małą firmę? W firmly szybko i za darmo wystawisz faktury z dowolnego urządzenia. Program jest już gotowy na KSeF – Ty decydujesz, czy chcesz skorzystać z wysyłki do KSeF przed wejściem w życie obowiązku korzystania z systemu

Czy firmly jest programem dla mnie?

Firmly to program przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzących małe firmy (w szczególności dla JDG). Program umożliwia wysylanie i odbieranie faktur z KSeF i posiada dodatkowe funkcjonalności oraz druki, które ułatwiają prowadzenie firmy. Dodatkowo, program firmly posiada moduł pozwalający na współpracę przedsiębiorców z księgowymi w jednym środowisku, przyspieszając i ułatwiając kontakt pomiędzy Tobą a biurem rachunkowym.

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur to platforma służąca do wystawiania i otrzymywania faktur drogą elektroniczną, która umożliwia wystawianie oraz udostępnianie faktur ustrukturyzowanych.

Faktury ustrukturyzowane są wystawiane i otrzymywane przy użyciu programów komputerowych podatników, które są połączone z systemem teleinformatycznym Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Po zakończeniu sprzedaży podatnik powinien więc łączyć się z systemem, aby wystawiona faktura została zarejestrowana i aby został nadany jej odpowiedni numer.

Faktury ustrukturyzowanej nie będzie trzeba wysyłać do nabywcy. Wysyła się ją jedynie do systemu KSeF, który po nadaniu jej danych identyfikujących (unikalnego numeru faktury w systemie KSeF), pozwala nabywcy na logowanie się do tej faktury, jej pobranie i korzystanie z niej.

Program firmly jest w pełni zintegrowany z KSeF, a użytkownik sam może zdecydować, kiedy uruchomić wysyłkę faktur do KSeF.

Wystawiaj faktury, gdziekolwiek jesteś

Dzięki aplikacji firmly możesz wystawiać faktury z dowolnego urządzenia – nie potrzebujesz do tego komputera!

Szybkie i proste wystawianie faktur

Wiemy, że wystawianie faktur nie jest Twoim głównym zajęciem. Nasz program został stworzony, aby umożliwić Ci wystawienie faktury prosto, szybko i wygodnie.

Faktura VAT za darmo

W firmly wystawisz fakturę VAT za darmo bez ograniczeń. Wystawiasz duże ilości faktur w miesiącu? Żaden problem! Nasze rozwiązanie pozostanie dla Ciebie całkowicie darmowe.

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest dla nas priorytetem. Wszystkie informacje, które wprowadzasz do systemu, są przez nas przechowywane w bezpiecznej chmurze. Dane do firmly są przesyłane dzięki protokołowi SSL.

Najważniejsze druki dla firmy

W firmly znajdziesz również wszystkie druki niezbędne do prowadzenia małej firmy: JPK_VAT, e-ZUS i KPiR, a także małą listę płac, umowę o pracę, o dzieło, zlecenie i inne.

Automatyczne płatności Autopay

Możliwość załączenia automatycznych płatności.

Wysyłka JPK

Firmly oferuje narzędzie umożliwiające łatwe wprowadzanie przychodów i kosztów na podstawie faktur oraz dodawanie dodatkowych informacji niezbędnych do stworzenia kompletnego JPK_V7 i FA.

Współpraca z księgowym

Jeśli Twoje biuro księgowe korzysta z aplikacji fillup k24, może udzielić Ci licencji na firmly, co umożliwi bezpośrednią i płynną współpracę. Jeśli korzystasz już z firmly, możesz łatwo przekazać token biuru księgowemu, a wszystkie Twoje dokumenty będą widoczne dla Twojego opiekuna w biurze rachunkowym.

Wystawianie faktur z dowolnego urządzenia

dzięki aplikacji mobilnej firmly

Wystawianie i wysyłanie

faktur do KSeF

Formularze

niezbędne do prowadzenia firmy

Łatwa komunikacja

z księgowym

Szybkie i łatwe

uzyskiwanie tokenaChcesz dowiedzieć się więcej na temat Firmly?