Wystawianie faktur

Dzięki aplikacji firmly wystawianie faktur stanie się szybkie i proste. Program zawiera intuicyjny interfejs, pozwalający na szybkie generowanie różnego rodzaju faktur (faktura VAT (netto/brutto), rachunek, faktura zaliczkowa, faktura końcowa, faktura metodą kasową, faktura uproszczona, faktura europejska, faktura eksportowa). Firmly oferuje również możliwość podłączenia automatycznych płatności Autopay, które jeszcze bardziej uproszczą otrzymywanie wpłat z faktur.

Nasza aplikacja jest już gotowa na Krajowy System e-Faktur (KSeF). Po wystawieniu faktury i połączeniu konta firmly z KSeF, możesz ją tam bezpiecznie przesłać.Pamiętaj, wysłanie pierwszej faktur do ksef jest dobrowolne i nie narzuca obowiązku przesyłania kolejnych dokumentów.

Dzięki aplikacji firmly możesz wystawić fakturę z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek jesteś. Nie masz dostępu do komputera? Z naszą aplikacją mobilną to żaden problem! Wejdź na wyższy poziom pracy zdalnej dzięki firmly!

Wystawianie faktur

Pomoc w uzyskaniu tokenu KSeF

Z aplikacją firmly uzyskanie tokenu KSeF stanie się proste i intuicyjne. Rozpoczynasz w aplikacji firmly, przechodząc do sekcji KSeF lub Ustawień Profilu. Tam, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, uruchamiasz kreator, który poprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku. Zadbaliśmy o to, aby połączenie z KSeF było jak najmniej skomplikowane. Ciesz się prostotą i efektywnością, jaką oferuje firmly, i dołącz do grona zadowolonych użytkowników!

Pomoc w uzyskaniu tokenu KSeF

Aplikacja mobilna firmly

Poznaj aplikację mobilną firmly dostępną na iOS i Android. Aplikacja umożliwi Ci wystawianie, przesyłanie i pobieranie faktur bezpośrednio z KSeF, zapewniając ciągłość i efektywność pracy. Z firmly łatwo dodasz również dokumenty do dysku oraz wygenerujesz i wyślesz pliki JPK. Korzystanie z aplikacji mobilnej firmly to gwarancja elastyczności i dostępu do Twoich finansów gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja mobilna firmly

Pobieranie kosztów z KSeF

Zapomnij o śledzeniu faktur kosztowych! Dzięki funkcjonalności pobierania faktur z KSeF w firmly, wszystko masz pod kontrolą. Możesz na bieżąco monitorować wystawione na Twoją firmę faktury, przeglądać je, nadawać statusy i klasyfikować do księgowania. Ta funkcja zapewnia nie tylko pełny przegląd Twoich transakcji, ale i niesamowitą wygodę. Koniec miesiąca? Bez obaw. Na podstawie zebranych faktur nasza aplikacja umożliwia szybkie wygenerowanie i wysłanie obowiązkowego pliku JPK.

Pobieranie kosztów z KSeF

Szybkie płatności Autopay

Integracja aplikacji firmly z szybkimi płatnościami Autopay umożliwia szybkie opłacanie faktur kosztowych bez zbędnych formalności. Dodaj link do płatności na własnych fakturach sprzedażowych, aby Twoi kontrahenci mogli łatwo uregulować należności. Dzięki integracji zyskujesz nie tylko cenny czas, ale i komfort – płatności dokonują się niemal natychmiastowo. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców ceniących prostotę, szybkość oraz bezpieczeństwo w zarządzaniu finansami firmy.

Szybkie płatności Autopay

Dodawanie dokumentów do dysku

Firmly to program umożliwiający nie tylko przechowywanie i zarządzanie fakturami z KSeF, ale także dodawanie innych dokumentów niezbędnych do prowadzenia firmy. Umowy, protokoły, skany – wszystkie te dokumenty bez problemu dodasz w firmly. W aplikacji firmly łatwo powiążesz te załączniki z fakturą z KSeF, co nie jest możliwe w standardowym systemie KSeF. Przechowuj wszystkie kluczowe dokumenty w jednym miejscu, upraszczając zarządzanie i organizację pracy.

Dodawanie dokumentów do dysku

Formularze firmly

Firmly to nie tylko program do zarządzania fakturami, ale także możliwość sprawnej komunikacji z organami administracji państwowej. Dzięki formularzom firmly, Twoja firma może efektywnie sporządzać i wysyłać deklaracje do ZUS, Urzędu Skarbowego, a także składać deklaracje roczne PIT. Firmly umożliwia tworzenie i zarządzanie umowami niezbędnymi w pracy przedsiębiorstwa oraz składanie oświadczeń. Dzięki firmly wszystkie formalności związane z prowadzeniem własnego biznesu stają się prostsze, szybsze i bardziej zorganizowane.

Formularze firmly

Generowanie i wysyłka JPK

Firmly oferuje kompleksowe narzędzie umożliwiające łatwe wprowadzanie przychodów i kosztów na podstawie faktur oraz dodawanie dodatkowych informacji niezbędnych do stworzenia kompletnego JPK_V7 i FA. Wspieramy generowanie różnych wersji JPK, w tym JPK_V7M, JPK_V7K oraz JPK_FA. Wygenerowane pliki w formacie .xml możesz z łatwością pobrać na swoje urządzenia. Aplikacja firmly umożliwia również podpisanie JPK za pomocą e-podpisu zintegrowanego z e-file ID i pozwala wskazać adres email, na który ma zostać wysłane Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), jeśli status wysyłki JPK zmieni się na „200” (dokument przetworzony poprawnie). W zakładce “Moje JPK” znajdziesz listę wszystkich JPK ze statusami i numerami UPO, z możliwością pobrania UPO dla każdego JPK oraz oznaczenia, że podatek został zapłacony dla JPK z częścią deklaracyjną.

Generowanie i wysyłka JPK