Jeśli e-Sprawozdanie Finansowe to fillup!

Zbliża się koniec roku obrotowego? Przygotuj i e-wyślij plik JPK_SF - kompleksowo, tanio, przepisowo i na czas. Szybko zaimportuj dane, zbierz komplet e-podpisów, dodaj załącznik i wyślij do eKRS lub KAS w fillup! Teraz także dla organizacji innych, np. dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych (SFJSOI).

Jeśli e-Sprawozdanie Finansowe to fillup!

e-Sprawozdanie Finansowe w fillup - takie proste!

100% zgodności z wymogami MF

Wszystkie dokumenty składające się na kompletne e-Sprawozdanie Finansowe są tworzone zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Zespół naszych specjalistów czuwa nad tym, aby każda, nawet najdrobniejsza zmiana przepisów czy druków, była natychmiast aktualizowana w naszej bazie danych.

Wsparcie w prawidłowym wypełnieniu e-SF

Program fillup jest tak skonstruowany, by na każdym etapie tworzenia dokumentu czuwać nad poprawnością jego wypełniania. Aplikacja wyłapie pomyłki i na etapie generowania pliku xml lub pdf wskaże błędy – od razu sugerując, jak je naprawić.

Praktyczna instrukcja generowania e-SF

Aplikacja jest wyposażona w szczegółową i czytelną instrukcję, która poprowadzi użytkownika „za rękę” podczas generowania e-Sprawozdania Finansowego, jego podpisania, przygotowania i podczas prawidłowej wysyłki do systemu e-KRS, Szefa KAS lub na skrzynkę podawczą US (ePUAP).

Elastyczny import danych z XML JPK_SF

Aplikacja umożliwia import danych z gotowych plików XML JPK_SF – wraz ze sprawdzeniem przygotowanego e-Sprawozdania Finansowego i złożonych pod nim elektronicznych podpisów.

Szybkie przygotowanie załączników

Opracowanie danych z bilansu, rachunków zysku i strat, zestawień zmian w kapitale, rachunków przepływów pieniężnych, noty podatkowej w plikach Excel oraz ich import do e-Sprawozdania Finansowego zdecydowanie uprości i przyspieszy użytkownikowi wypełnienie wszystkich załączników e-SF.

Łatwe załączanie plików PDF

Program fillup umożliwia załączanie dowolnych plików w formacie PDF – w celu uzupełnienia tworzonego e-Sprawozdania Finansowego.

Proste zebranie kompletu e-podpisów

Aplikacja ułatwia i przyspiesza zbiórkę wszystkich wymaganych podpisów – zarówno od osoby sporządzającej e-SF, jak i wszystkich członków zarządu zobowiązanych do jego podpisania. e-Sprawozdanie Finansowe można podpisać używając podpisu elektronicznego lub za pomocą Profilu Zaufanego.

Wysyłka e-SF dostosowana do potrzeb

Aplikacja umożliwia dostarczenie e-SF na kilka sposobów. Wygenerowany plik XML można zapisać na dysku komputera, e-podpisać i złożyć w e-KRS lub wysłać do Szefa KAS. Wygenerowany plik PDF można e-podpisać i przekazać do naczelnika właściwego US na e-nośniku lub wysłać na elektroniczną skrzynkę podawczą organu podatkowego przy użyciu Pisma ogólnego ePUAP.

Wygodna archiwizacja e-SF

Dzięki funkcji wydruku i zapisu do pliku PDF, aplikacja generuje podgląd e-Sprawozdania Finansowego – które można następnie przechować na dysku komputera lub wydrukować do papierowego archiwum.

Termin e-podpisania e-SF upływa 30 czerwca 2023

Spełnij obowiązek JPK_SF w wyznaczonym przez Ministerstwo Finansów czasie i uniknij konsekwencji prawnych. Wypełnij JPK_SF przepisowo i wyślij je prosto do e-KRS - nawet do 50% taniej!

Termin e-podpisania e-SF upływa %DATE_ESF%

Odczyt e-sprawozdań finansowych - czytnik plików XML eKRS – program fillup

W module e-Sprawozdania finansowe programu fillup możesz odczytać każdy plik w formacie XML e-sprawozdania finansowego, korzystając z funkcji importu i bezpłatnie je przeglądać w samej aplikacji. Jeżeli masz wykupiony abonament modułu e-Sprawozdań, każdy odczytany plik XML np. pobrany z eKRS możesz zapisać, wydrukować lub wysłać w formacie plików PDF. Możesz również sprawdzić jakimi elektronicznymi podpisami zostało to sprawozdanie podpisane, podpisać e-podpisem kwalifikowanym lub przez Profil Zaufany i wysłać w formacie XML JPK_SF do systemu eKRS lub do Szefa KAS. Program fillup obsługuje import i odczyt danych plików zgodnych z schematem XML JPK_SF w wersji 1-0 oraz 1-2.

więcej informacji w zakresie importu danych XML w dziale pomoc

Poznaj opinie użytkowników fillup

Obsługa programu łatwa i intuicyjna. Polecam :).

Wszystko działa, bardzo pomocny program, polecam :).

Wypełnianie formularzy przebiega intyuicyjnie, wystarczy tylko z uwagą czytać polecenia.
:) :)
Polecam.

Bardzo prosty i przydatny program, polecam.

Super narzędzie, gorąco polecam!

program łatwy prosty i przyjemny

Super program, kreator prowadzi za rękę tak że wypełnianie każdego dokumentu jest bardzo proste. Polecam każdemu.

Profesjonalne, aktualne opracowania wzorów formularzy, dokumentów. Super pomoc techniczna. Wspaniały program.

Profesjonalne, aktualne opracowanie wzorów formularzy, dokumentów na każdą okazję z możliwością ich wysyłki. Bezzwłoczna pomoc techniczna. Polecam.

Jak fillup ułatwia wypełnianie obowiązków urzędowych

Ponad 110 000 000

wypełnionych formularzy, deklaracji, druków i umów

Ponad 6 300

druków, formularzy i wzorów pism

Oszczędność czasu

większość pól wypełnia się automatycznie

Wygoda

drukujesz lub wysyłasz e-mail

Pliki JPK

 wysyłka, weryfikacja i import

e-Urzędy

Elektroniczne Skrzynki Podawcze ePUAP

Faktury i rachunki

praktyczny kreator

Umowy i pisma

edycja treści

Eksport / Import danych

Eksport do PDF, Word i XML. 
Import z XML, e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Symfonia, Optima, druki IPS, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin

Bezpieczeństwo

zapis lokalny lub "chmura"

e-Deklaracje

ponad 500 druków PIT, VAT, CIT