Nowość! WYPRÓBUJ ZA DARMO ‑ Wersja DEMO e‑Sprawozdań Finansowych

Jeśli e‑Sprawozdanie Finansowe to fillup!

Zbliża się koniec roku obrotowego? Przygotuj i e-wyślij plik JPK_SF - kompleksowo, tanio, przepisowo i na czas. Szybko zaimportuj dane, zbierz komplet e-podpisów, dodaj załącznik i wyślij do eKRS lub KAS w fillup! Teraz także dla organizacji innych, np. dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych (SFJSOI).

Jeśli e-Sprawozdanie Finansowe to fillup!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat abonamentu fillup?

Zadzwoń!

534 219 694

100% zgodności z wymogami MF

Wszystkie dokumenty składające się na kompletne e-Sprawozdanie Finansowe są tworzone zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Zespół naszych specjalistów czuwa nad tym, aby każda, nawet najdrobniejsza zmiana przepisów czy druków, była natychmiast aktualizowana w naszej bazie danych.

Wsparcie w prawidłowym wypełnieniu e-SF

Program fillup jest tak skonstruowany, by na każdym etapie tworzenia dokumentu czuwać nad poprawnością jego wypełniania. Aplikacja wyłapie pomyłki i na etapie generowania pliku xml lub pdf wskaże błędy – od razu sugerując, jak je naprawić.

Praktyczna instrukcja generowania e-SF

Aplikacja jest wyposażona w szczegółową i czytelną instrukcję, która poprowadzi użytkownika „za rękę” podczas generowania e-Sprawozdania Finansowego, jego podpisania, przygotowania i podczas prawidłowej wysyłki do systemu e-KRS, Szefa KAS lub na skrzynkę podawczą US (ePUAP).

Elastyczny import danych z XML JPK_SF

Aplikacja umożliwia import danych z gotowych plików XML JPK_SF – wraz ze sprawdzeniem przygotowanego e-Sprawozdania Finansowego i złożonych pod nim elektronicznych podpisów.

Szybkie przygotowanie załączników

Opracowanie danych z bilansu, rachunków zysku i strat, zestawień zmian w kapitale, rachunków przepływów pieniężnych, noty podatkowej w plikach Excel oraz ich import do e-Sprawozdania Finansowego zdecydowanie uprości i przyspieszy użytkownikowi wypełnienie wszystkich załączników e-SF.

Łatwe załączanie plików PDF

Program fillup umożliwia załączanie dowolnych plików w formacie PDF – w celu uzupełnienia tworzonego e-Sprawozdania Finansowego.

Proste zebranie kompletu e-podpisów

Aplikacja ułatwia i przyspiesza zbiórkę wszystkich wymaganych podpisów – zarówno od osoby sporządzającej e-SF, jak i wszystkich członków zarządu zobowiązanych do jego podpisania. e-Sprawozdanie Finansowe można podpisać używając podpisu elektronicznego lub za pomocą Profilu Zaufanego.

Wysyłka e-SF dostosowana do potrzeb

Aplikacja umożliwia dostarczenie e-SF na kilka sposobów. Wygenerowany plik XML można zapisać na dysku komputera, e-podpisać i złożyć w e-KRS lub wysłać do Szefa KAS. Wygenerowany plik PDF można e-podpisać i przekazać do naczelnika właściwego US na e-nośniku lub wysłać na elektroniczną skrzynkę podawczą organu podatkowego przy użyciu Pisma ogólnego ePUAP.

Wygodna archiwizacja e-SF

Dzięki funkcji wydruku i zapisu do pliku PDF, aplikacja generuje podgląd e-Sprawozdania Finansowego – które można następnie przechować na dysku komputera lub wydrukować do papierowego archiwum.Termin e-podpisania e-SF upływa 31 marca 2024

Spełnij obowiązek JPK_SF w wyznaczonym przez Ministerstwo Finansów czasie i uniknij konsekwencji prawnych. Wypełnij JPK_SF przepisowo i wyślij je prosto do e-KRS - nawet do 50% taniej!

Termin e-podpisania e-SF upływa %DATE_ESF%

W module e-Sprawozdania finansowe programu fillup możesz odczytać każdy plik w formacie XML e-sprawozdania finansowego, korzystając z funkcji importu i bezpłatnie je przeglądać w samej aplikacji. Jeżeli masz wykupiony abonament modułu e-Sprawozdań, każdy odczytany plik XML np. pobrany z eKRS możesz zapisać, wydrukować lub wysłać w formacie plików PDF. Możesz również sprawdzić jakimi elektronicznymi podpisami zostało to sprawozdanie podpisane, podpisać e-podpisem kwalifikowanym lub przez Profil Zaufany i wysłać w formacie XML JPK_SF do systemu eKRS lub do Szefa KAS. Program fillup obsługuje import i odczyt danych plików zgodnych z schematem XML JPK_SF w wersji 1-0 oraz 1-2.

więcej informacji w zakresie importu danych XML w dziale pomoc

Dobry program, bardzo ułatwia prowadzenie firmy.

Zdecydowanie dobrze działający i pomocny program. Polecam.

Szybkość i przejrzystość wypełniania

Fajny program, przyjazny i intuicyjny panel, kilka pomocnych funkcji, jeśli coś nie gra, pomoże o poprawić.

Program najlepszy z dostępnych, intuicyjny, jest wszystko co potrzeba.

Najlepszy program do deklaracji i innych formularzy podatkowych.

:) Super aplikacja zawiera wszystko co konieczne, polecam

bardzo fajny program, polecam

świetny program, ułatwia życie

Ponad 124 000 000

wypełnionych formularzy, deklaracji, druków i umów

Ponad 6 600

druków, formularzy i wzorów pism

Oszczędność czasu

większość pól wypełnia się automatycznie

Wygoda

drukujesz lub wysyłasz e-mail

Pliki JPK

 wysyłka, weryfikacja i import

e-Urzędy

Elektroniczne Skrzynki Podawcze ePUAP

Faktury i rachunki

praktyczny kreator

Umowy i pisma

edycja treści

Eksport / Import danych

Eksport do PDF, Word i XML. 
Import z XML, e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Symfonia, Optima, druki IPS, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin

Bezpieczeństwo

zapis lokalny lub "chmura"

e-Deklaracje

ponad 500 druków PIT, VAT, CIT