Współpraca

Współpraca partnerska

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów. Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictwa do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillUp lub e-pity.

W stworzonej przez nas w 2009 r. aplikacji e-pity swoje deklaracje podatkowe wypełniło ponad 20.000.000 podatników, a w ramach partnerskiej współpracy program e-pity znalazł się na najpopularniejszych polskich portalach, m.in. onet.pl, wp.pl, allegro.pl, bankier.pl czy pit.pl.

Kolejną ogólnodostępną aplikacją jest program fillUp – przyjazne formularze. fillUp to program do automatycznego wypełniania formularzy i ich przesyłania do e-urzędów, który zdobywa coraz większą popularność wśród biur rachunkowych. Obsługuje ponad 3.000 e-formularzy, 300 wzorów e-Deklaracji oraz e-wysyłkę pism i druków do ponad 20.000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) urzędów i instytucji w Polsce. To najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie wspierające obsługę udogodnień z zakresu e-administracji oferowanych przez administrację publiczną. W fillUp znajdują się wszystkie druki pomocne w pracy księgowej, kadrowej czy w prowadzeniu własnej firmy.

Nasze oprogramowanie trafia do bardzo szerokiego grona aktywnych użytkowników, jeżeli świadczysz usługi lub sprzedajesz produkty, które mogłyby uzupełnić lub wzbogacić program fillUp, jesteś specjalistą, który mógłby poszerzyć użyteczność obszaru formularzy, pism umów dla naszych Klientów, chętnie zapoznamy się z Twoją propozycją.

Program resellerski

Program resellerski fillUp to propozycja skierowana przede wszystkim do firm informatycznych, dystrybutorów aplikacji ale także specjalistów IT, doradzających księgowym w wyborze optymalnych rozwiązań systemowych oraz świadczących usługi wsparcia serwisowego dla zaplecza sprzętowego, wykorzystywanego przez księgowych w codziennej pracy.

Ponieważ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biur rachunkowych, wymagających kompleksowej implementacji i wsparcia w obsłudze aplikacji, jest szansą na znaczące zwiększenie przychodów resellera. Program resellerski fillUp przewiduje atrakcyjne prowizje dla partnerów od każdego sprzedanego i przedłużonego abonamentu do aplikacji oraz dodatkowe premie za integrację programu z innymi aplikacjami klienta przy wykorzystaniu bogatego API fillUpa.
W ramach współpracy firma e-file zapewnia partnerom dostęp do panelu resellera, wsparcie techniczne oraz indywidualnego doradcę.

Każdy partner uzyskuje ponadto dostęp do pełnej wersji aplikacji fillUp do wykorzystania w prowadzeniu własnej działalności w okresie trwania współpracy oraz atrakcyjny pakiet startowy dla swoich klientów.

Jeśli współpracujesz z księgowymi, biurami rachunkowymi, wspierasz wiedzą technologiczną kancelarie podatkowe lub firmy, zapraszamy, dołącz do nas i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji w ramach Programu resellerskiego fillUp.

Więcej informacji o programie partnerskim fillUp znajdziesz na stronie: http://reseller.fillup.pl/  

Skontaktuj się z nami

Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam:
Krzysztof Wawrowski
e-mail: krzysztof@e-file.pl
mobile: 799 100 899