61 307 17 77

Kontakt godzinach: 08:00 - 16:00

883 784 626

Kontakt awaryjny w godzinach: 16:00 - 18:00

serwis@fillup.pl

Napisz do nas na e-mail serwisowy

ul. Rubież 46 C4/91, (61-612) Poznań

Biuro spółki i adres do korespondencji

e-file sp. z o.o. sp. k.

ul. Jeziorańska 12, (60-461) Poznań NIP: 7811934421
Regon: 365695953 | KRS: 0000643414
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VII Gospodarczy KRS

Jesteśmy częścią e-file

Tworzymy aplikacje i rozwiązania pomocne w biznesie oraz w kontaktach z urzędami. Zespół e-file to eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji, profesjonalnych serwisów www oraz w działaniach marketingowych.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu e-government oraz e-deklaracji. W naszej pracy stawiamy sobie za cel budowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzają się w codziennym życiu.

Jesteśmy autorami cenionego przez użytkowników Programu e-pity®️ do wypełniania deklaracji podatkowych, Programu fillUp®️ pozwalającego w prosty sposób wypełniać obowiązki urzędowe. Prowadzimy także serwis U24.pl o e-urzędach widzianych z perspektywy potrzeb klienta.

Jesteśmy częścią e-file

Poznaj programy partnerskie fillup

Zostań partnerem fillup

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów.

Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictwa do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillup lub e-pity. Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam do kontaktu!

Krzysztof Wawrowski
e-mail: krzysztof@e-file.pl
telefon: 799 100 899

Rozwijaj swój biznes jako reseller fillup

Program resellerski fillup to propozycja skierowana przede wszystkim do firm informatycznych, dystrybutorów aplikacji ale także specjalistów IT, doradzających księgowym w wyborze optymalnych rozwiązań systemowych oraz świadczących usługi wsparcia serwisowego dla zaplecza sprzętowego, wykorzystywanego przez księgowych w codziennej pracy.

Każdy partner uzyskuje ponadto dostęp do pełnej wersji aplikacji fillup do wykorzystania w prowadzeniu własnej działalności w okresie trwania współpracy oraz atrakcyjny pakiet startowy dla swoich klientów.

Wypromuj się z fillup

Dotrzyj do szerokiej i zróżnicowanej grupy naszych użytkowników. Biznesmeni, księgowe, osoby prywatne – każdy ma do załatwienia jakąś sprawę w urzędzie. Nasi klienci wypełniają miliony druków, umów i pism (na dowolnym urządzeniu), a ich kontakt z aplikacją trwa co najmniej kilka minut.

Zaprezentuj im swoją ofertę w formacie skyscrapera (Programu fillup®️), billboard'u i double billboard'u (Programu e-pity®️), a nawet reklamy video! Możemy wyświetlić Twój przekaz wszystkim naszym użytkownikom – lub stargetować ją na określone grupy lub sytuacje życiowe, jak narodziny dziecka, przeprowadzka, kupno-sprzedaż samochodu, rozpoczęcie lub zakończenie budowy i wielu innych!

Wypromuj się z fillup

Dołącz do naszego zespołu!

Rozwijaj się w młodym, nie korporacyjnym środowisku. Pracuj w modelu mieszanym 3+2 (praca zdalna + biuro). Wnieś coś nowego do ambitnych projektów realizowanych przez nasz zespół IT. Obecnie poszukujemy Senior developera - Adobe Flex.

Dołącz do naszego zespołu!