Program fillUp jest dostępny dla użytkowników w modelu freeware i po upłynięciu 30 dni okresu próbnego w aplikacji pojawia się moduł reklamowy – skyscraper, w programie e-pity billboard i double billboard. Możliwe jest także zastosowanie reklam wideo. 

Nasze programy docierają do aktywnych i mobilnych użytkowników związanych z prowadzeniem biznesu oraz osób prywatnych aktywnie podejmujących różne czynności np. związane z kupnem lub sprzedażą rzeczy ruchomych, najmem czy nieruchomościami.

Nasi użytkownicy korzystają z aplikacji w różnych systemach: Windows, Mac OS lub Linux oraz także za pośrednictwem urządzeń mobilnych - iPadów oraz tabletów z systemem Android. Dodatkowo możemy kierować do nich reklamę w bardzo wąsko określonych sytuacjach życiowych – np. narodzin dziecka, przeprowadzki, kupna-sprzedaży samochodu, rozpoczęcia lub zakończenia budowy i wielu innych.

Klienci e-file - wypełniają miliony formularzy, druków, deklaracji, umów i pism. Ich kontakt z aplikacją nie jest przypadkowy, a o ich zaangażowaniu może świadczyć czas ich kontaktu z programem trwający co najmniej kilka minut. Przez ten czas mogą oni obcować z Twoją marką.

Jesteś zainteresowany reklamą Twoich usług lub produktów? 

Skontaktuj się z nami:

Krzysztof Wawrowski 
e-mail: krzysztof@e-file.pl 
mobile: 799 100 899