Bezpłatny Program e‑pity w fillup

Już teraz rozlicz podatek za rok 2023!

Darmowy Program e‑pity® 2023 to wsparcie dla księgowych i przedsiębiorców. W programie rozliczysz PIT i sprawdzisz Twój e-PIT. Dodaj wszystkie przysługujące ulgi i odliczenia, aby otrzymać wyższy zwrot.

Bezpłatny Program e-pity w fillup

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Rozlicz się sam!

Nie musisz znać się na podatkach ani śledzić szczegółowo wszystkich zmian w PIT 2024 (za 2023). W Programie e‑pity® wypełnisz PIT-a za 2023 rok szybko i bezpiecznie, bez wychodzenia z domu. Możesz skorzystać także z naszych poradników w dziale ABC podatki lub pobrać darmowy e-book.

Rozliczasz się podatkiem linowym i zastanawiasz się, czy skala podatkowa będzie lepszym rozwiązaniem? A może chcesz zmienić formę opodatkowania z ryczałtu na skalę podatkową? W Programie e‑pity® sprawdzisz, która forma opodatkowania będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Rozlicz się sam!

Najlepszy sposób na rozliczenie e-PIT
za 2023 rok.

Zobacz, jak Program e‑pity® krok po kroku pomaga wypełnić deklarację podatkową PIT 2023. Program wybiera za Ciebie właściwy formularz (PIT-36, PIT-37, inny) i wszystkie potrzebne dokumenty, a następnie wylicza podatek i wysyła PIT do Urzędu Skarbowego.40 popularnych deklaracji podatkowych w jednym miejscu

Program e‑pity® 2023 pozwala na wypełnienie ponad 40 deklaracji PIT 2023 w 2024 roku, czyli największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Poza najpopularniejszymi formularzami:  PIT-37 online, PIT-36/36S online i PIT-36L/PIT36LS online, PIT-28 online, PIT-38 online, PIT-39 online,  PIT/B,  PIT/BR,  PIT/IP,  PIT/MIT, PIT/PM, PIT/NZI, DSF-1, PIT/DS, PIT/D, PIT/M, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/SE, PIT/WZ, PIT/WZR, PIT/Z,  PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7, aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników: PIT-16, PIT-16A, PIT-19A, PIT-2, PIT-2A i 2K, PIT-3, PIT-14 oraz deklaracje UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, ORD-ZU, druk przelewu/wpłaty online na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych. W bazie formularzy Programu e‑pity® znajdziesz też oświadczenie emeryta PIT-OP. W aktualnym Programie e‑pity®, zmieniając rok podatkowy rozliczysz również PITy za 2022, 2021, 2020, 2019,  2018,  2017, 2016 i 2015.

e-pity - najlepszy sposób na bezstresowe rozliczenie PIT-a

Stawiamy na bezpieczeństwo danych księgowych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. Dane są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze. Nie przechowujemy ich na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je samodzielnie zapisać w Dysku fillup. Transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust. Bezpieczeństwo Programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych - firma Avast.

Stawiamy na bezpieczeństwo danych księgowych

Archiwum e-deklaracji na Dysku fillup

Automatyczna archiwizacja deklaracji PIT i dokumentów UPO jest teraz możliwa dzięki darmowej usłudze Dysku fillup. Użytkownicy Programu e‑pity® mogą za pośrednictwem aplikacji zarejestrować się na Dysku fillup i zabezpieczyć swoje dane na chronionych serwerach. Dodatkową korzyścią tego rozwiązania jest stały dostęp do informacji z dowolnego urządzenia oraz ułatwienia przy rozliczeniu podatkowym.

Archiwum e-deklaracji na Dysku fillup

Pozytywna opinia księgowych

Poprawność Programu e-pity oraz jego zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, będące najstarszą i największą polska organizacja skupiającą księgowych. Poprawność i użyteczność programu potwierdzają także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy już od 14 lat korzystają z aplikacji e-pity, wypełniając deklaracje swoich klientów, zarówno firm, jak i osób prywatnych.

Pozytywna opinia księgowych

Wczytaj, sprawdź i rozlicz Twój e-PIT

Ministerstwo Finansów udostępniło wszystkim podatnikom usługę Twój e-PIT z wstępnie przygotowanymi deklaracjami e-PIT-37 lub e-PIT-38. W Programie e-pity możesz bezpiecznie wczytać Twój e-PIT i sprawdzić czy przygotowany dokument uwzględnia wszystkie przychody, czy koszty są odpowiednio naliczone i czy uwzględniłeś przysługujące ulgi i odliczenia. Program e-pity® pozwala na wypełnianie ponad 40 deklaracji PIT oraz rozliczenie e-PIT dla prowadzących działalność gospodarczą (PIT-28, PIT-36 i PIT-36L).

Wczytaj Twój e-PIT - sprawdź i rozlicz w e-pity online teraz.

Wczytaj, sprawdź i rozlicz Twój e-PIT

Wysyłaj e-Deklaracje

Program e‑pity® obsługuje wysyłkę wszystkich dostępnych PIT-ów do systemu eDeklaracje.gov.pl, zarówno tych podpisanych kwalifikowanym podpisem, jak i tych wykorzystujących dane weryfikacyjne bez konieczności użycia e-podpisu. Przed wysyłką deklaracji program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. E-pity umożliwiają także śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail.

Wysyłaj e-Deklaracje

e-Pisma do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce

Program e‑pity® 2023 pozwala na elektroniczną wysyłkę pism, wniosków i podań do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce. W aplikacji znajdziesz gotowe wzory najpopularniejszych pism, m.in. wnioski o zaliczenie nadpłaty podatku, zwrot nadpłaty czy odroczenie płatności. Program automatycznie wypełni pismo danymi, a Ty bez wychodzenia z domu wyślesz e-korespondencję na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą właściwego urzędu skarbowego, wybierając go z listy. Aplikacja umożliwia także e-wysłanie do urzędu dokumentów w formie plików *doc, *pdf-a lub za pomocą skanu.

e-Pisma do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce

Program e-pity – najlepszy w Polsce!

Program e‑pity® został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”. Potwierdzeniem przyznanej nagrody są tysiące pozytywnych opinii, wysokie oceny partnerów oraz branżowych blogerów, a przede wszystkim – ponad 30 mln zadowolonych klientów. Program e‑pity® jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT - obsługuje aż 5 systemów operacyjnych i rozlicza największą liczbę deklaracji.

Program e-pity – najlepszy w Polsce!

Dobry program, bardzo ułatwia prowadzenie firmy.

Zdecydowanie dobrze działający i pomocny program. Polecam.

Szybkość i przejrzystość wypełniania

Fajny program, przyjazny i intuicyjny panel, kilka pomocnych funkcji, jeśli coś nie gra, pomoże o poprawić.

Program najlepszy z dostępnych, intuicyjny, jest wszystko co potrzeba.

Najlepszy program do deklaracji i innych formularzy podatkowych.

:) Super aplikacja zawiera wszystko co konieczne, polecam

bardzo fajny program, polecam

świetny program, ułatwia życie

Ponad 124 000 000

wypełnionych formularzy, deklaracji, druków i umów

Ponad 6 600

druków, formularzy i wzorów pism

Oszczędność czasu

większość pól wypełnia się automatycznie

Wygoda

drukujesz lub wysyłasz e-mail

Pliki JPK

 wysyłka, weryfikacja i import

e-Urzędy

Elektroniczne Skrzynki Podawcze ePUAP

Faktury i rachunki

praktyczny kreator

Umowy i pisma

edycja treści

Eksport / Import danych

Eksport do PDF, Word i XML. 
Import z XML, e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Symfonia, Optima, druki IPS, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin

Bezpieczeństwo

zapis lokalny lub "chmura"

e-Deklaracje

ponad 500 druków PIT, VAT, CIT