Obowiązki urzędowe wypełniają się w fillup.
Sprawdź, co załatwisz!

Zawsze aktualne Formularze

Masz sprawę do załatwienia? My mamy formularz, z pomocą którego wypełnisz obowiązek szybciej, wygodniej i zgodnie z przepisami! Skorzystaj z bazy ponad 5 200 zawsze aktualnych formularzy bazowych online, w tym 600 bezpłatnych, z pomocą których załatwisz swoją sprawę w urzędzie – bez wychodzenia z domu. fillup działa kompleksowo, dlatego przeprowadzi Cię przez cały proces – od wypełnienia formularza w kreatorze, poprzez jego sprawdzenie i wysyłkę na odpowiednią skrzynkę podawczą. Na koniec otrzymasz Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO).

Zawsze aktualne Formularze

e-Sprawozdania Finansowe

W fillup wygodnie wypełnisz Sprawozdanie Finansowe, szybko zbierzesz komplet e-podpisów i wyślesz prosto do eKRS i KAS - przepisowo i elektronicznie.

e-Sprawozdania Finansowe

PIT-11

Wystawiaj roczne e-deklaracje PIT-11 dla pracowników - 100, 500 lub bez ograniczeń! Spełnij obowiązek zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów - na zawsze aktualnych drukach.

PIT-11

JPKomat

Szybko i wygodnie spełnij obowiązek miesięcznej ewidencji VAT. Sprawdzaj kontrahentów lub uwierzytelnij się na białej liście. Wygeneruj i dostarcz na serwery Ministerstwa Finansów JPK_VAT lub nowy JPK_V7 (od października 2020).

JPKomat

e-skrzynka Dysku fillup

Usprawnij wymianę dokumentów z klientem księgowym przez internet dzięki e-skrzynce Dysku fillup. Porządkuj i zarządzaj plikami dzięki etykietom księgowym oraz możliwości zapisania numeru dekretacji i uzyskania linku do dokumentu na Dysku fillup.

e-skrzynka Dysku fillup

e-Deklaracje

Szybko wypełniaj i dostarczaj elektronicznie e-Deklaracje PIT, CIT, VAT, JPK, PCC, e-Sprawozdania i wiele innych!

e-Deklaracje