Obowiązki urzędowe wypełniają się w fillup.
Sprawdź, co załatwisz!

Zawsze aktualne Formularze

Masz sprawę do załatwienia? My mamy formularz, z pomocą którego wypełnisz obowiązek szybciej, wygodniej i zgodnie z przepisami! Skorzystaj z bazy ponad 6 600 zawsze aktualnych formularzy bazowych online, w tym 600 bezpłatnych, z pomocą których załatwisz swoją sprawę w urzędzie – bez wychodzenia z domu. fillup działa kompleksowo, dlatego przeprowadzi Cię przez cały proces – od wypełnienia formularza w kreatorze, poprzez jego sprawdzenie i wysyłkę na odpowiednią skrzynkę podawczą. Na koniec otrzymasz Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO).

Zawsze aktualne Formularze

e-Sprawozdania Finansowe

W fillup wygodnie wypełnisz Sprawozdanie Finansowe, szybko zbierzesz komplet e-podpisów i wyślesz prosto do eKRS i KAS - przepisowo i elektronicznie.

e-Sprawozdania Finansowe

PIT-11 dla płatników PIT

Wystawiaj roczne e-deklaracje PIT-11 dla pracowników - 100, 500 lub bez ograniczeń! Spełnij obowiązek zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów - na zawsze aktualnych drukach.

PIT-11 dla płatników PIT

Wystawiaj faktury VAT online za darmo w fillup!

Sprawdź funkcjonalności modułu fillup umożliwiającego wystawianie faktur online. Wystawiaj wszystkie rodzaje e-faktur VAT za darmo przez 30 dni w KSeF.

Wystawiaj faktury VAT online za darmo w fillup!

JPKomat - JPK_V7

Szybko i wygodnie spełnij obowiązek miesięcznej ewidencji VAT. Sprawdzaj kontrahentów lub uwierzytelnij się na białej liście. Wygeneruj i dostarcz na serwery Ministerstwa Finansów JPK_V7M lub JPK_V7K .

JPKomat - JPK_V7

Dysk fillup - chmura

Synchronizuj dane z formularzy z pomocą Dysku fillup. Pozwoli Ci to pracować nad jednym formularzem - z kilku urządzeń oraz udostępniać dokumenty innym użytkownikom i wspólnie nad nimi pracować. Dysk fillup - chmura danych jest w pełni bezpieczny i to Ty decydujesz, jakie dane chcesz na nim zapisywać!

Dysk fillup - chmura

e-Deklaracje skuteczna wysyłka

Szybko wypełniaj i dostarczaj elektronicznie e-Deklaracje PIT, CIT, VAT, JPK, PCC, e-Sprawozdania i wiele innych! Użytkownicy programów e-file wysłali już skutecznie ponad 30.000.000 e-Deklaracji.

e-Deklaracje skuteczna wysyłka

ZUS PUE

Załatwiaj sprawy z ZUS elektronicznie! Wygodnie i bezpiecznie wyślij prawie 90 formularzy, w tym popularne ZUS DRA, ZUS Z-3 czy ZUS PEL. Dla ułatwienia oznaczyliśmy formularze informacją „z wysyłką do PUE ZUS“.

ZUS PUE

Bezpłatny Program e‑pity® w fillup

Już teraz sprawdź rozliczenie podatku za rok 2023!

Darmowy Program e‑pity® 2023 to wsparcie dla księgowych i przedsiębiorców. Przygotuj swoich klientów do rozliczenia PIT lub przekonaj się, jaki podatek zapłacisz prowadząc własną firmę. W Programie sprawdzisz PIT według zmian wprowadzonych przez  Nowy Polski Ład, a od 1 stycznia 2023 r. wygodnie rozliczysz PIT 2023.

Bezpłatny %NAME_EP% w %NAME_SCR_FL%

e‑file [ID] - łatwe logowanie do Twojej e‑administracji

Wiele usług - jedno logowanie. Dzięki e‑file [ID] użytkownicy naszych aplikacji w prosty sposób zautoryzują się w systemach e‑administracji w Polsce. Rozwiązanie ułatwia logowanie i rejestrację w usługach takich jak Twój e‑pit, Profil Zaufany, ePUAP i e‑ZUS.

Wersja dostępna obecnie tylko na komputery z systemem Windows.

e‑file [ID] - łatwe logowanie do Twojej e‑administracji