Obowiązki urzędowe wypełniają się w fillup.
Sprawdź, co załatwisz!

e-Sprawozdania Finansowe

W fillup wygodnie wypełnisz Sprawozdanie Finansowe, szybko zbierzesz komplet e-podpisów i wyślesz prosto do eKRS i KAS - przepisowo i elektronicznie.

e-Sprawozdania Finansowe

PIT-11

Wystawiaj roczne e-deklaracje PIT-11 dla pracowników - 100, 500 lub bez ograniczeń! Spełnij obowiązek zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów - na zawsze aktualnych drukach.

PIT-11

JPKomat

Szybko i wygodnie spełnij obowiązek miesięcznej ewidencji VAT. Sprawdzaj kontrahentów lub uwierzytelnij się na białej liście. Wygeneruj i dostarcz na serwery Ministerstwa Finansów JPK_VAT lub nowy JPK_V7 (od października 2020).

JPKomat

Darmowe formularze

Wypełniaj formalności - zupełnie za darmo. Sprawdź bazę 600 bezpłatnych, zawsze aktualnych druków, z pomocą których załatwisz swoją sprawę w urzędzie - bez wychodzenia z domu.

Darmowe formularze

e-skrzynka Dysku fillup

Usprawnij wymianę dokumentów z klientem księgowym przez internet dzięki e-skrzynce Dysku fillup. Porządkuj i zarządzaj plikami dzięki etykietom księgowym oraz możliwości zapisania numeru dekretacji i uzyskania linku do dokumentu na Dysku fillup.

e-skrzynka Dysku fillup

e-Deklaracje

Szybko wypełniaj i dostarczaj na właściwą skrzynkę e-PUAP e-Deklaracje PIT, CIT, VAT, JPK, PCC, e-Sprawozdanie Finansowe i wiele innych!

e-Deklaracje