PIT-11 - wypełnij i wyślij elektronicznie do 30.01!

Zatrudniasz pracowników i jako Płatnik PIT jesteś zobowiązany do wystawienia i dostarczenia PIT-11 do US oraz swoich pracowników? Przygotuj i wyślij e-deklarację w Programie fillup – zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów – czyli wyłącznie elektronicznie i w terminie do 31.01.2020.

PIT-11 - wypełnij i wyślij elektronicznie do 30.01!

PIT-11 w fillup - szybko, kompleksowo, przepisowo!

100% zgodności z wymogami MF

Aplikacja fillup umożliwia wypełnienie obowiązku Płatnika PIT zgodnie z najnowszymi przepisami. Zespół naszych specjalistów czuwa nad tym, aby każda, nawet najdrobniejsza zmiana przepisów czy druków, była natychmiast aktualizowana w naszej bazie danych.

Bezpieczeństwo danych i komunikacji

Od momentu pierwszej instalacji fillup na Twoim komputerze, program pracuje wyłącznie dla Ciebie. Wszystkie dane, które wprowadzisz do aplikacji będą wyłącznie na dysku Twojego komputera, lub jeżeli tak zdecydujesz - w bezpiecznej chmurze Google Drive.

Import danych z programów księgowych

Program wyręczy Cię w czasochłonnym rozliczaniu płac i podatków dzięki opcji wczytania danych firmy lub osobowych z programów: Płatnik, e-Deklaracje, Optima, IPS, e-pity, enova365, Druki Gofin, InsERT GT oraz PIT Format lub poprzez prosty plik XML (excel, CSV) zaimportuje dane z Twojego systemu kadrowo-płacowego.

Wygodne wystawienie PIT-11

W fillup deklarację można wypełnić na dwa sposoby. W wygodnym kreatorze, który krok po kroku przeprowadzi pracodawcę przez cały proces od wystawienia po przepisowe dostarczenie deklaracji do US oraz pracowników – lub na aktywnym formularzu PIT-11.

Autoryzacja firmy Płatnika

Program uwzględnia kilka sposobów uwierzytelnienia firmy Płatnika. Osoby fizyczne wysyłając PIT-11 nie muszą korzystać z e-podpisu - wystarczy zestaw danych autoryzujących. Pozostali Płatnicy (jak np. spółka z o.o.) są zobowiązani nabyć w tym celu e-podpis.

PIT-11 do US - tylko elektronicznie

W odpowiedzi na nowe przepisy aplikacja umożliwia złożenie PIT-11 za 2019 w urzędzie skarbowym wyłącznie drogą elektroniczną – wraz ze wszystkimi załącznikami, do 30.01.2020 roku.

Dostarczenie PIT-11 do pracownika

Przepisy nie określają formy dostarczenia PIT-11 podatnikom – dlatego aplikacja fillup umożliwia zarówno wysyłkę elektroniczną (wystarczy e-mail), jak i papierowy wydruk wypełnionego formularza, w zależności od potrzeb pracodawcy. Termin obowiązujący Płatnika to 2 marca 2020 roku (poniedziałek).

Bezpieczna archiwizacja PIT-11

Dzięki funkcji wydruku i zapisu do pliku PDF, aplikacja generuje podgląd PIT-11 – który można następnie przechować na dysku komputera lub wydrukować do papierowego archiwum.

Termin e-wysyłki PIT-11 do US upływa 30 stycznia 2020!

Spełnij obowiązek Płatnika PIT i złóż informację o przychodach, dochodach, kosztach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych do urzędu skarbowego. Wypełnij i wyślij PIT-11 wyłącznie elektronicznie w fillup – w ramach abonamentu na 6 lub 12 miesięcy!

Termin e-wysyłki PIT-11 do US upływa 30 stycznia 2020!

Jak wystawiać, edytować i dostarczać PIT-11 w fillup?

Masowa e-wysyłka PIT-11 - w dedykowanym Programie e-pity Płatnika

Szukasz kompleksowego narzędzia do masowej wysyłki PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR , PIT-R, IFT1/IFT-1R – oraz prostego udostępnienia ich pracownikom? Poznaj dedykowany Program e-pity Płatnika, w którym kompleksowo spełnisz wszystkie obowiązki Płatnika PIT. Na podstawie wypełnionej deklaracji PIT-11 lub PIT- 8C automatycznie wygenerujesz PIT-a rocznego dla każdego pracownika. Za darmo i bez limitu rozliczysz wszystkie e-deklaracje: PIT-28, PIT-36, PIT36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Masowa e-wysyłka PIT-11 - w dedykowanym Programie e-pity Płatnika

Poznaj opinie użytkowników fillup

łatwa obsługa formularzy, szybka wysyłka e-deklaracji🙂

Dobra aplikacja z możliwością wysyłania druków w systemie ePUAP - znacznie ułatwia życie

Gorąco polecam. Program jest bardzo przydatny.

Dobry program ułatwia wiele formalności. Polecam

tak👍bardzo dobry i prosty program

bezproblemowe wypełnienie formularzy 👍

Program znakomity super sprawa polecam każdemu a zwłaszcza mikro przedsiębiorcom do faktur

prosty i przejrzysty program

Szczerze polecam. Super program.

Jak fillup ułatwia wypełnianie obowiązków urzędowych

Ponad 45 000 000

wypełnionych formularzy, deklaracji, druków i umów

Ponad 5 000

druków, formularzy i wzorów pism

Oszczędność czasu

większość pól wypełnia się automatycznie

Wygoda

drukujesz lub wysyłasz e-mail

Pliki JPK

 wysyłka, weryfikacja i import

e-Urzędy

Elektroniczne Skrzynki Podawcze ePUAP

Faktury i rachunki

praktyczny kreator

Umowy i pisma

edycja treści

Eksport / Import danych

Eksport do PDF, Word i XML. 
Import z XML, e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Symfonia, Optima, druki IPS, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin

Bezpieczeństwo

zapis lokalny lub "chmura"

e-Deklaracje

ponad 200 druków PIT, VAT, CIT