PIT-11 - wypełnij i wyślij elektronicznie!

Zatrudniasz pracowników i jako Płatnik PIT jesteś zobowiązany do wystawienia i dostarczenia PIT-11 do US oraz swoich pracowników? Przygotuj i wyślij e-deklarację w Programie fillup - zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów, czyli wyłącznie elektronicznie - w ramach abonamentu na moduł formularze bazowe na 6 lub 12 miesięcy!

PIT-11 - wypełnij i wyślij elektronicznie!

PIT-11 w fillup - szybko, kompleksowo, przepisowo!

100% zgodności z wymogami MF

Aplikacja fillup umożliwia wypełnienie obowiązku Płatnika PIT zgodnie z najnowszymi przepisami. Zespół naszych specjalistów czuwa nad tym, aby każda, nawet najdrobniejsza zmiana przepisów czy druków, była natychmiast aktualizowana w naszej bazie danych.

Bezpieczeństwo danych i komunikacji

Od momentu pierwszej instalacji fillup na Twoim komputerze, program pracuje wyłącznie dla Ciebie. Wszystkie dane, które wprowadzisz do aplikacji będą wyłącznie na dysku Twojego komputera, lub jeżeli tak zdecydujesz - w bezpiecznej chmurze Google Drive.

Import danych z programów księgowych

Program wyręczy Cię w czasochłonnym rozliczaniu płac i podatków dzięki opcji wczytania danych firmy lub osobowych z programów: Płatnik, e-Deklaracje, Optima, IPS, e-pity, enova365, Druki Gofin, InsERT GT oraz PIT Format lub poprzez prosty plik XML (excel, CSV) zaimportuje dane z Twojego systemu kadrowo-płacowego.

Wygodne wystawienie PIT-11

W fillup deklarację można wypełnić na dwa sposoby. W wygodnym kreatorze, który krok po kroku przeprowadzi pracodawcę przez cały proces od wystawienia po przepisowe dostarczenie deklaracji do US oraz pracowników – lub na aktywnym formularzu PIT-11, więcej o PIT-11.

Autoryzacja firmy Płatnika

Program uwzględnia kilka sposobów uwierzytelnienia firmy Płatnika. Osoby fizyczne wysyłając PIT-11 nie muszą korzystać z e-podpisu - wystarczy zestaw danych autoryzujących. Pozostali Płatnicy (jak np. spółka z o.o.) są zobowiązani nabyć w tym celu e-podpis.

PIT-11 do US - tylko elektronicznie

W odpowiedzi na nowe przepisy aplikacja umożliwia złożenie PIT-11 w urzędzie skarbowym wyłącznie drogą elektroniczną – wraz ze wszystkimi załącznikami - więcej informacji o wysyłce e-deklaracji PIT-11.

Dostarczenie PIT-11 do pracownika

Przepisy nie określają formy dostarczenia PIT-11 podatnikom – dlatego aplikacja fillup umożliwia zarówno wysyłkę elektroniczną (wystarczy e-mail), jak i papierowy wydruk wypełnionego formularza, w zależności od potrzeb pracodawcy. Termin obowiązujący Płatnika to 1 marca 2021 roku (poniedziałek) - więcej informacji o poprawnym dostarczeniu PIT-11 do pracownika

Bezpieczna archiwizacja PIT-11

Dzięki funkcji wydruku i zapisu do pliku PDF, aplikacja generuje podgląd PIT-11 – który można następnie przechować na dysku komputera lub wydrukować do papierowego archiwum.

Termin e-wysyłki PIT-11 do US upływa 1 lutego 2021!

Spełnij obowiązek Płatnika PIT i złóż informację o przychodach, dochodach, kosztach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych do urzędu skarbowego. Wypełnij i wyślij PIT-11 wyłącznie elektronicznie w fillup - w ramach abonamentu na moduł formularze bazowe na 6 lub 12 miesięcy!

Termin e-wysyłki PIT-11 do US upływa 1 lutego 2021!

Jak wystawiać, edytować i dostarczać PIT-11 w fillup?

Zbiorcza e-wysyłka PIT-11 - w dedykowanym Programie e-pity Płatnika

Szukasz kompleksowego narzędzia do zbiorczej wysyłki PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR , PIT-R, IFT1/IFT-1R – oraz prostego udostępnienia ich pracownikom? Poznaj dedykowany Program e-pity Płatnika, w którym kompleksowo spełnisz wszystkie obowiązki Płatnika PIT. Na podstawie wypełnionej deklaracji PIT-11 lub PIT- 8C automatycznie wygenerujesz PIT-a rocznego dla każdego pracownika. Za darmo i bez limitu rozliczysz wszystkie e-deklaracje: PIT-28, PIT-36, PIT36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Zbiorcza e-wysyłka PIT-11 - w dedykowanym Programie e-pity Płatnika

Poznaj opinie użytkowników fillup

Super narzędzie, gorąco polecam!

program łatwy prosty i przyjemny

Super program, kreator prowadzi za rękę tak że wypełnianie każdego dokumentu jest bardzo proste. Polecam każdemu.

Profesjonalne, aktualne opracowania wzorów formularzy, dokumentów. Super pomoc techniczna. Wspaniały program.

Profesjonalne, aktualne opracowanie wzorów formularzy, dokumentów na każdą okazję z możliwością ich wysyłki. Bezzwłoczna pomoc techniczna. Polecam.

Bardzo szybko wypełniłam, bez pomocy :)

Polecam wszystkim Fillup - foralności wypełnione :).

ok

Bardzo pomocny program 👏👍👏

Jak fillup ułatwia wypełnianie obowiązków urzędowych

Ponad 80 000 000

wypełnionych formularzy, deklaracji, druków i umów

Ponad 6 000

druków, formularzy i wzorów pism

Oszczędność czasu

większość pól wypełnia się automatycznie

Wygoda

drukujesz lub wysyłasz e-mail

Pliki JPK

 wysyłka, weryfikacja i import

e-Urzędy

Elektroniczne Skrzynki Podawcze ePUAP

Faktury i rachunki

praktyczny kreator

Umowy i pisma

edycja treści

Eksport / Import danych

Eksport do PDF, Word i XML. 
Import z XML, e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Symfonia, Optima, druki IPS, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin

Bezpieczeństwo

zapis lokalny lub "chmura"

e-Deklaracje

ponad 500 druków PIT, VAT, CIT