Zobacz co nowego w fillup?


Aplikacja fillUp mobile jest już dostępna w sklepach AppStore i Google Play. Użytkownicy tabletów mają dostęp do większości funkcjonalności programu udostępnianych w wersjach na Windows, Linux, Mac Os czy on-line.fillUp mobile daje dostęp do naszej bazy ponad 2500 druków, które po wypełnieniu można zapisać, wydrukować lub wysłać w pliku pdf na adres e-mail. W aplikacji w każdej chwili posiadasz dostęp do danych i zapisanych w programie formularzy. Jeśli dane z fillUp zainstalowanego na komputerze były synchronizowane z dyskiem Google Drive, można podłączyć się do nich na urządzeniu mobilnym i korzystać z jednej wspólnej bazy danych (komputer – wersja desktop lub on-line, tablet i smartfon).

Dostęp do druków w aplikacji mobilnej jest podobny jak w przypadku wersji desktop: 30 dni okresu próbnego z pełną funkcjonalnością, a następnie ponad 200 bezpłatnych druków i formularzy (m.in. wpłata/przelew podatki i ZUS, nadanie listu poleconego czy umowa sprzedaży samochodu) albo konieczność wykupienia abonamentu lub mikropłatności za poszczególne druki. Osoby, które posiadają wykupiony abonament, po wprowadzeniu kodu aktywacyjnego do wersji mobilnej fillUp, mogą korzystać ze wszystkich druków również poza domem czy biurem.

Aplikacja mobilna pozwala wypełnić deklaracje podatkowe (np. VAT-7, PCC-3, PIT) i wysłać je do systemu e-Deklaracje Ministerstwa Finansów jeśli do ich wysyłki nie jest konieczne użycie e-podpisu (autoryzacja za pomocą danych autoryzacyjnych i kwoty przychodu z deklaracji za ubiegły rok; do obsługi kwalifikowanego e-podpisu niezbędna jest instalacja wersji desktop fillUpa).

Dzięki funkcjonalności Aktówki korzystający z mobilnej wersji fillUp może sprawdzić, np. PESEL dziecka, numer dowodu osobistego żony, adres korespondencyjny lub e-mail kontrahenta, ale również adresy wszystkich urzędów.

Cieszymy się, że aplikacja fillUp mobile dla tabletów jest już dostępna. Zwłaszcza, że wielu Użytkowników często o nią dopytywało. Czekamy na Państwa opinie i uwagi.

Pobierz aplikację fillUp mobile:

  Dla urządzeń z systemem Android
  Dla tabletów z system iOS - iPad