Zobacz co nowego w fillup?

Z przyjemnością udostępniamy Państwu najnowszą wersję programu fillUp (4.2.0). Dodaliśmy w niej kilka przydatnych funkcjonalności, takich jak: możliwość konwersji starszych, archiwalnych formularzy do aktualnie obowiązującego wzoru danej deklaracji, kalkulatory walutowe oraz kursy walut. Mamy również dobrą wiadomość dla małego i dużego biznesu: pakiet fillUp Premium czyli nową propozycję dostosowania ‘Przyjaznych formularzy’ do indywidualnych potrzeb instytucji, firm, biur rachunkowych czy kancelarii.

Konwerter starszych wersji deklaracji

Aktualnie w fillUp są dostępne następujące konwersje:

VAT-7 (15) -> VAT-7 (16)

CIT-8 (22) -> CIT-8 (23)

PIT-11 (21) -> PIT-11 (23)

PIT-11 (22) -> PIT-11 (23)

Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu użytkownicy, którzy zaimportują do fillUp (z pliku xml) przykładowo deklarację VAT-7 w wersji 15, będą mogli automatycznie przenieść (konwertować) dane do nowego, aktualnie obowiązującego formularza VAT-7 w wersji 16. Oznacza to, że od tej chwili można to wykonać bez żmudnego przepisywania wcześniej wpisanych kwot i uzupełniania aktualnej wersji formularza od początku.
To rozwiązanie przydatne przede wszystkim dla tych z Państwa, których system księgowy, arkusze kalkulacyjne lub inne rozwiązania, generują stare wersje formularzy. Konwersja do nowej wersji formularza VAT-7 przyda się również tym, którzy np. wypełnili i wysłali już formularz VAT-7 za styczeń lub luty 2016 roku w wersji VAT-7 (15), a teraz chcieliby utworzyć i wysłać do niego korektę korzystając już z nowej wersji VAT-7 (16).

Więcej informacji jak działaj konwerter deklaracji znajdą Państwo w dokumentacji - Pomoc: Konwersja formularzy.

Kalkulatory walutowe i kursy walut

Nowością w fillUp są również kalkulatory walutowe i kursy walut. Dzięki nim, w każdym polu liczbowym formularza mogą Państwo wygodnie przeliczyć kwotę wydaną lub otrzymaną w obcej walucie na kwotę w innej walucie (np. w PLN) i odwrotnie. Kalkulatory walut umożliwiają przeliczanie po kursie średnim, kursie kupna lub kursie sprzedaży danej waluty, dla wybranej z kalendarza daty notowania. Dodatkowo zamieściliśmy w fillUp tabelę kursów walut dla czterech najpopularniejszych walut (EUR - euro, USD - dolar amerykański, CHF - frank szwajcarski, BGP - funt brytyjski). Wszystkie kursy walut od daty notowania z 2002 roku do daty bieżącej, pobierane są ze strony Narodowego Banku Polskiego.

Więcej informacji jak działają dodane nowe funkcjonalności znajdą Państwo w dokumentacji - Pomoc:

Pakiet fillUp Premium - baza MS SQL

Jeżeli obsługujecie Państwo szeroki wolumen Klientów, zatrudniacie duży zespół pracowników i dynamicznie rozwijacie swój biznes, poznajcie koniecznie pakiet fillUp Premium. To rozwiązanie zadedykowane przede wszystkim dla tych z Państwa którzy zgłaszają zapotrzebowanie na program wielostanowiskowy z wykorzystaniem architektury Klient – Server oraz bazy MS SQL.

Zabezpieczenie danych na trzech poziomach, ich wysyłka z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu SSL to tylko wybrane obszary zagadnień, opracowywane i konfigurowane indywidualnie na życzenie Klienta.

Pakiet Premium, to również gwarantowany serwis obsługi, w ramach którego kompilujemy dostęp do danych, instalujemy i aktualizujemy formularze a także szkolimy Państwa personel. Więcej o fillUp Premium na stronie http://www.fillup.pl/cennik/premium/

Lista nowych druków i formularzy

Poniżej przedstawiamy również szczegółową listę nowych formularzy dodanych do naszej bazy w ciągu ostatniego miesiąca (opublikowanych w bazach 276-287):

  1. Formularze ZUS:
  2. Formularze GUS:
  3. Formularze urzędowe i firmowe: