Zobacz co nowego w fillup?

e-Sprawozdania finansowe fillUp w wersji xml JPK_SF (1-2) są już dostępne. To kompleksowe narzędzie zapewniające wygodne i sprawne spełnienie obowiązku elektronicznego wypełnienia, podpisania i dostarczenia Sprawozdania Finansowego w pliku xml JPK_SF do systemu eKRS lub do Szefa KAS.

Moduł został przygotowany zgodnie z wszystkimi wymaganiami Ministerstwa Finansów i zawiera komplet niezbędnych dokumentów, aktualizowany na bieżąco przez zespół naszych specjalistów. Aplikacja została zbudowana tak, aby czuwać nad poprawnością wypełniania poszczególnych druków, w przypadku popełnienia błędu natychmiast go wskaże.

Na każdym etapie możemy też dokonać podglądu i wydruku dokumentów lub wygenerować format PDF. Aplikacja umożliwia również import danych z gotowych plików XML JPK_SF i sprawdzenie przygotowanego sprawozdania oraz złożonych pod nim elektronicznych podpisów poprzez e-podpis kwalifikowany lub Profil Zaufany. Możliwa jest również konwersja plików sprawozdań ze starszej wersji xml JPK_SF (1-0) do najnowszej wersji xml JPK_SF (1-2).

Moduł sprawozdań jest bardzo intuicyjny, jednak gdyby pojawiły się wątpliwości można skorzystać z instrukcji, która poprowadzi użytkownika „za rękę” do celu.
Teraz możesz korzystać z samego modułu e-Sprawozdań Finansowych lub kupić go w pakiecie z całą bazą formularzy fillUp w bardzo korzystnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i nowy cennik już dziś!