Zobacz co nowego w fillup?

Strona JPKomatu przeszła ogromną metamorfozę - przedstawimy serwis jpk.info.pl w zupełnie nowej odsłonie!

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczące zmiany w rozliczeniu podatku VAT, począwszy od wprowadzenia Jednolitego Pliku KontrolnegoJPK_VAT, aż po jego tegoroczną zmianę na nowe plikiJPK_V7M iJPK_V7K.

fillup nieustannie dotrzymuje kroku dynamicznym i często zawiłym zmianom legislacyjnym, dzięki temu posiadamy już na naszej stronie dużą bazę wiedzy o plikach JPK i chętnie się tą wiedzą dzielimy!

Portal jpk.info.pl to rozbudowana i szczegółowa baza informacji, związana z tematyką Jednolitego Pliku Kontrolnego, podatkiem VAT i jego rozliczaniem, usystematyzowana w formie przejrzystych sekcji, w których zawsze szybko znajdziesz potrzebne informacje.
Nowe pliki JPK_V7, wysyłka pliku JPK, biała lista, podatek VAT,faktury - każde z tych zagadnień opisane jest w osobnej sekcji, aby ułatwić znalezienie potrzebnych informacji dotyczących konkretnie tych zagadnień. Polecamy także bogatą bazę informacji dotyczącą kodów GTU, które stały się bardzo istotnym elementem poprawnego raportowania w nowym pliku JPK_V7. Dodatkową sekcją jest archiwum, w którym znajdziesz historyczne informacje potrzebne na przykład do dokonania korekty starych plików JPK, (https://jpk.info.pl/jpk_vat/).
Szczególnie godna uwagi jest instrukcja wypełnienia pliku JPK_V7M/JPK_V7K, w której znajduje się szczegółowy opis, podzielony na 4 części:nagłówkowądeklaracyjną, ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupu. Dzięki tej instrukcji żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, przydatny dla każdego może się także przykład wypełnionych plików JPK_V7M/JPK_V7K.

Zawsze trzymamy rękę na pulsie, więc masz absolutna pewność, że znajdziesz u nas najbardziej aktualne i merytorycznie sprawdzone informacje.

Baza wiedzy jpk.info.pl to adres, który warto odwiedzać i się nim podzielić z innymi, do czego gorąco Was zachęcamy.

Odwiedź portal wiedzy jpk.info.pl już teraz!