Zobacz co nowego w fillup?

Wraz z publikacją nowej wersji programu fillup formalności wypełnione wprowadziliśmy zmiany do programu, w tym najważniejszą nowość - obsługę wygodnego kreatora do przygotowania i wysyłki nowych plików JPK_V7M i JPK_V7K.

Zmienione przepisy o podatku od towarów i usług wprowadzają nową strukturę pliku JPK, która ma zastąpić dotychczas składane deklaracje VAT-7 oraz plik JPK_VAT. Zamiast dwóch odrębnych formularzy podatnik będzie składał jeden plik. To kolejny krok w kierunku uszczelniania systemu VAT, będzie on dotyczył wszystkich przedsiębiorców od 1 października 2020 r. Dzięki naszemu kreatorowi już dziś możesz sprawdzić nową formę raportowania.
Więcej informacji na https://jpk.info.pl/jpk-v7/

Kreator plików JPK_V7 umożliwia wygenerowanie JPK_V7M lub JPK_V7K oraz daje możliwość wczytania do kreatora pliku xml JPK_VAT (3), który zostanie przekonwertowany do nowego formatu JPK_V7M lub JPK_V7K. Do 1.10.2020 możliwa jest wyłącznie wysyłka plików JPK_V7 w wersji testowej, dlatego aby z niej skorzystać należy ją odpowiednio ustawić w programie. (Narzędzia -> Ustawienia -> e-Deklaracje i JPK -> Pozwalaj na testowe wypełnienie JPK_V7M i JPK_V7K).
Korzystanie z tej wersji pozwala użytkownikom poznać lepiej nową formułę deklaracji oraz wyjaśnić zawczasu wszystkie niejasności. Opis schematów plików JPK_V7 w programie fillup dostępny jest na stronie: https://jpk.info.pl/plik-xml-format-schemat-xsd-api-fillup-przesylanie-interfejs-jpk/ 
Dodaliśmy również możliwość określenia procedur podatkowych oraz kodów GTU dla raportowanych w plikach JPK_V7 transakcji.

Pobierz program fillup z obsługą plików JPK_V7M i JPK_V7K - nowy jednolity plik kontrolny VAT - z możliwością wczytania w Kreatorze JPK_VAT i wygenerowania na jego podstawie nowego pliku JPK_V7.
Pobierz program

Nowa wersja 5.22 fillup to również jeszcze sprawniejsza obsługa wysyłki pism przez ePUAP.

Urząd skarbowy:

ZUS:

Urząd Pracy:

Pozostałe: