Zobacz co nowego w fillup?

W programie fillUp wygodnie i prosto wypełnisz deklaracje PCC-3 od czynności cywilnoprawnych. Deklarację możesz wydrukować i wysłać lub zanieść do Urzędu Skarbowego albo też przesłać w formie elektronicznej do systemu e-deklracje.gov.pl przy użyciu e-podpisu lub bez na podstawie weryfikacji danych.

Ponieważ podatek od czynności cywilnoprawnych zależny jest od przedmiotu czynności, relacji stron / podmiotów oraz kwoty samej transakcji, aby pomóc naszym użytkownikom współpracujący z e-file doradcy podatkowi stworzyli krótkie informacje merytoryczne, z którymi możesz zapoznać się na dedykowanym serwisie internetowym.

Na PCC-3.pl znajdziesz praktyczne informacje o tym, do kiedy należy złożyć deklarację PCC-3 i jak ją wysłać w formie e-deklaracji oraz stawek podatku od czynności cywilnoprawnych. W serwisie zostały także opisane sytuacje najczęściej dokonywanych czynności jak:

  • sprzedaż / zakup samochodu;
  • sprzedaż / zakup innych przedmiotów ruchomych, w tym motocykla, roweru, komputera;
  • sprzedaż przedmiotów o wartości do 1000 zł i ponad 1000 zł;
  • pożyczki pieniężnej.

W programie fillUp znajdziesz także wzory umów sprzedaży samochodu oraz innych ruchomości czy umowę pożyczki, które wygodnie możesz wypełnić.

Już wkrótce w serwisie dostępna będzie także możliwość bezpiecznego wypełniania deklaracji PCC-3 w wersji on-line bez konieczności pobierania programu z opcją złożenia jej w Urzędzie Skarbowym przez internet.

Zapraszamy na www.pcc-3.pl