Zobacz co nowego w fillup?

Co to jest KSeF?

KSeF to skrót oznaczający Krajowy System e-Faktur - ogólnopolski system służący wystawianiu, przechowywaniu i udostępnianiu e-faktur. E-faktura to też inaczej faktura ustrukturyzowana czyli w postaci cyfrowej. Po wprowadzeniu danych do systemu każda faktura otrzymuje unikalny numer identyfikujący, po czym zostaje zweryfikowana pod kątem zgodności danych ze wzorem faktury ustrukturyzowanej. Faktura ustrukturyzowana będzie uznana za wystawioną w momencie przydzielenia jej numeru identyfikującego. Wprowadzenie ujednoliconego standardu obrotu e-Fakturami to kolejny krok na drodze do uszczelnienia systemu podatkowego.

Więcej na temat funkcjonalności KSeF w programie fillup »

Chociaż obowiązek wysyłki faktur do Krajowego Systemu e-Faktur pojawi się dopiero 1.07 2024 już teraz każdy przedsiębiorca ma możliwość wysłania faktur do tego systemu. Nie jest to procedura obowiązkowa, zatem niewielu z nich się na to decyduje. Specjalnie dla użytkowników aplikacji e-faktury online fillup udostępniamy wersję demo KSeF aplikacji umożliwiającą wysyłanie oraz odbieranie faktur z testowego systemu KSeF Ministerstwa Finansów. Wersja demo umożliwia zapoznanie się z całym procesem bez konsekwencji podatkowych.

Skorzystaj z możliwości takiego testu i połącz program e-faktury fillup z środowiskiem demonstracyjnym używając instrukcji. Kreator połączenia poprowadzi Cię krok po kroku przez procedurę wygenerowania tokenu, który należy użyć do połączenia z wersją demonstracyjną KSeF. Opcja wysyłki do KSeF pojawia się zaraz po wystawieniu faktury.

Wypróbuj już dzisiaj działanie KSeF w wersji demonstracyjnej!

Wypróbuj KSeF DEMO