Zobacz co nowego w fillup?

W najnowszej wersji Programu fillup jest już dostępny moduł e-pity Symulator rozliczenia PIT za 2023. Oznacza to, że już teraz możesz sprawdzić jak będzie wyglądało Twoje rozliczenie podatku PIT za 2023 rok i podjąć realne działania, aby to rozliczenie zmienić na Twoją korzyść!

Nadal masz dużo czasu, aby skorzystać z wielu działań, które wpłyną na ostateczny kształt Twojego PIT-a.

Sprawdź 26 sposobów na obniżenie podatku

Sprawdź Program fillup® formalności wypełnione
W programie fillup znajdziesz ponad 7 000 druków i formularzy, e-deklaracji, wzorów umów i pism w tym na przykład druki ZUS. Zweryfikujesz wygodnie wszystkich kontrahentów jednocześnie (biała lista VAT) i sprawdzisz kilkanaście punktów poprawności pliku JPK_V7 przed jego wysyłką. W JPKomacie fillup kompleksowo pomożemy Ci w całym procesie - od wystawienia faktury JPK w fillup, przez import do arkusza sprzedaży, weryfikację i wysyłkę online plików JPK do urzędu skarbowego.
Pobierz lub uruchom online - Program fillup® i sprawdź 30 dni za darmo »

Zmiany w podatku dochodowym PIT objęły między innymi ulgi i odliczenia, którym warto przyjrzeć się bliżej. Poza dobrze znanymi ulgami, takimi jak ulga prorodzinna, termomodernizacyjna czy rehabilitacyjna w rozliczeniach PIT za 2023 r. pojawiły się nowe limity odliczeń.

Sprawdź wszystkie zmiany w PIT za 2023 oraz nowe ulgi i odliczenia

Pamiętaj!
Rozliczając PIT-28, PIT-36 lub PIT-36L za 2023 r. z działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej, również nie obejmie Cię usługa Twój e-PIT Ministerstwa Finansów - swoją deklarację musisz rozliczyć samodzielnie.

Prowadzisz biuro księgowe? Pomóż swoim klientom odnaleźć się w podatkowym labiryncie zmian!
Warto jeszcze teraz zadbać o poszukiwanie kosztów podatkowych, które wpłyną na obniżenie dochodu, od którego obliczony zostanie podatek. Twoi klienci z pewnością będą Ci wdzięczni za taką pomoc!