Poznaj 9 powodów
dla których warto wybrać fillup!

Wyjdź naprzeciw elektronizacji urzędów

Cyfryzacja administracji państwowej nabiera tempa. Wiąże się z tym obowiązek załatwiania coraz większej ilości spraw drogą elektroniczną. Jednolite Pliki Kontrolne, e-Sprawozdania Finansowe, e-deklaracje to tylko czubek góry lodowej. Właśnie dlatego w fillup wszystkie druki wypełnisz elektronicznie i wyślesz na właściwą skrzynkę podawczą ePUAP (program wskazuje, na jaki serwer wysłać dany druk). Aplikacja obsługuje ponad 20 000 skrzynek ePUAP wszystkich urzędów i instytucji w Polsce. Potwierdzeniem e-złożenia dokumentu jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), a tak dostarczona korespondencja jest równoznaczna ze złożeniem druku osobiście w urzędzie.

Wyjdź naprzeciw elektronizacji urzędów

Wybierz, jak chcesz pracować z fillup

fillup dostosowuje się do Ciebie. Możesz wypełniać formularze w wersji online na swoim smartfonie lub tablecie (system Android). fillup online jest wyposażony w bezpieczną bazę danych MS SQL i obsługuje wysyłkę elektroniczną bez e-podpisu. Możesz również zainstalować Program fillup na komputerze. Pozwala on na wysyłkę z kwalifikowanym e-podpisem - lub bez. Natomiast dzięki bieżącej synchronizacji danych na Dysku fillup możesz pracować w trybie mieszanym - wypełniając formularze na dowolnym urządzeniu (w wersji pobranej na komputer i online!) oraz udostępniając je innym użytkownikom.

Wybierz, jak chcesz pracować z fillup

Przyspiesz pracę z kreatorami i auto-zapisem danych

W fillup po wypełnieniu kilku druków, kolejne formularze wypełniają się praktycznie same! Dane Twoje i kontrahentów są automatycznie zapisywane w Aktówce i wykorzystywane w kolejnych formularzach. Popularne druki (faktury, rachunki, przelewy, deklaracje) wypełnisz przy użyciu wygodnych kreatorów - bez konieczności wypełniania wszystkich pól. Korzystając z fillup nie musisz też pamiętać danych za poprzedni rok czy miesiąc. Jeśli tylko program je posiada – uzupełni je automatycznie. Dbamy też o drobiazgi: do wypełnionego druku dodasz notatkę, plik, skan, potwierdzenie nadania. Wszystko masz w jednym miejscu!

Przyspiesz pracę z kreatorami i auto-zapisem danych

Wypełniaj ponad 7 000 druków - jedną, prostą metodą

W Programie fillup każdy druk wypełniasz w bardzo podobny sposób. Przez lata działania aplikacji słuchaliśmy naszych użytkowników i dopracowywaliśmy proces wypełniania i wysyłki druków - by był jak najprostszy i taki sam dla każdego formularza. Ujednolicenie sposobu spełniania obowiązków urzędowych znacznie ułatwia i przyspiesza pracę księgowych i firm, które nie muszą wdrażać się w nowy sposób wypełniania każdego kolejnego druku - a w naszej bazie jest ich ponad 7 000!

Wypełniaj ponad %QUANTITY_FORM% druków - jedną, prostą metodą

Korzystaj z programu zabezpieczonego jak bank

Od momentu pierwszej instalacji Program fillup pracuje wyłącznie dla Ciebie. Wszystkie dane, które wprowadzasz, są cały czas przy Tobie – na dysku Twojego komputera lub w bezpiecznej chmurze. Ty przesyłasz je bezpiecznie, jak w banku, dzięki protokołowi SSL.

Korzystaj z programu zabezpieczonego jak bank

Pracuj na oficjalnych, zawsze aktualnych drukach

Wszystkie nasze formularze są merytorycznie zweryfikowane przez specjalistów i na bieżąco aktualizowane, a każdy z nich posiada praktyczny opis oraz podstawę prawn. Otrzymaliśmy również pozytywną opinię Biura Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - najstarszej (103 lata tradycji) i największej organizacji skupiającej księgowych. Wystawiła ona fillup opinię poprawności programu, a tym samym potwierdziła zgodność z obowiązującymi przepisami.

Pracuj na oficjalnych, zawsze aktualnych drukach

Szybko wyszukuj potrzebne druki w bazie fillup!

W fillup znajdziesz ponad 7 000 aktualnych druków: formularzy, e-deklaracji, plików JPK, wzorów umów, pism, wniosków, podań, zaświadczeń, oświadczeń, zawiadomień, wezwań, pozwów, not, arkuszy, ewidencji, rejestrów, raportów, rachunków, faktur. Dokument wyszukasz po nazwie, typie sprawy (np. praca/kadry, sprawy obywatelskie), urzędzie (np. urząd skarbowy, sąd, urząd miasta/gminy) albo kategorii (np. PIT, CIT, ZUS, VAT). Formularze możesz też sortować po nazwie, dacie dodania lub popularności. W bazie formularzy wypełnionych poza wyszukiwarką dostępne są także wygodne filtry sortowania danych.

Szybko wyszukuj potrzebne druki w bazie fillup!

Połącz fillup z innymi programami i systemami

Druki z Programu fillup możesz eksportować do PDF, Word i XML. Jeśli w swojej pracy używasz innych aplikacji, skorzystaj z opcji importu danych. Informacje dotyczące pracowników i kontrahentów zaimportujesz z pliku XML, excel lub CSV oraz z programów e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Optima, Symfonia, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin czy druki IPS. fillup działa na systemie, jaki najbardziej lubisz: Windows, Mac OS, Linux oraz Android.

Połącz fillup z innymi programami i systemami

Dostosuj funkcje programu dzięki fillup API

fillup API umożliwia wymianę informacji między zasobami fillup a oprogramowaniem zewnętrznym. Dzięki temu programiści wygodnie i szybko zintegrują własne rozwiązania z mechanizmami aplikacji fillup, tj. e-deklaracje, druki, formularze i umowy.

Dostosuj funkcje programu dzięki fillup API