W naszej pracy stawiamy sobie za cel budowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzają się w codziennym życiu. Jesteśmy autorami cenionego przez użytkowników programu e-pity do wypełniania deklaracji podatkowych oraz aplikacji fillup pozwalającej w prosty sposób wypełniać formularze.

Tworzymy aplikacje i rozwiązania pomocne w biznesie oraz w kontaktach z urzędami. Zespół e-file to eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji, profesjonalnych serwisów www oraz w działaniach marketingowych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach  z zakresu e-government oraz e-deklaracji. 

W 2024 roku swoją premierę mają dwie nowe usługi od e-file: k24 oraz firmly. K24 to moduł aplikacji fillup dla księgowych, pozwalający na współpracę i dostarczanie dokumentów pomiędzy biurem księgowym i klientem oraz zarządzanie fakturami w KSeF. Firmly to dedykowana małym firmom wersja aplikacji fillup stworzona z myślą o jednoosobowych działalnościach gospodarczych, umożliwiająca wystawianie faktur oraz sporządzanie prostych rozliczeń - także w aplikacji mobilnej!

Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej naszych narzędzi. W działaniach stawiamy na prostotę i wygodę. Pomagamy firmom i urzędom w automatyzacji usług, standaryzacji danych i profesjonalnej obsłudze klienta. Projektujemy ergonomiczne programy ułatwiające pracę na co dzień (formularze, aplikacje Web, systemy przechowywania danych i zarządzania projektem). Nasze programy budujemy „na wymiar” po zdiagnozowaniu potrzeb danej instytucji.

Współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Naprawdę uważnie wsłuchujemy się także w opinie użytkowników naszych rozwiązań, ponieważ tylko ich zadowolenie, zapewnia sukces naszym aplikacjom.

Misja e-file to e-life solutions:

"Tworzymy aplikacje, które są blisko życia, pomagają na co dzień i poprawiają rzeczywistość.
Nie lubimy marnować czasu, dlatego robimy programy, które go oszczędzają."