Już 4.000 biur rachunkowych skorzystało z fillUp

 Wypełniasz formularze, druki, dokumenty, umowy, deklaracje, pisma dla swoich Klientów?

Skorzystaj z fillUp i sprawdź dlaczego profesjonalni księgowi wybierają przyjazne formularze.

pobierz za darmo
  • wersja dla Windows
  • wersja dla Mac OS
  • wersja dla Linux
  • wersja dla iPad
  • wersja dla Android
  • uruchom on-line

Szeroka baza formularzy

fillUp to rozbudowana baza ponad 3 000 aktualnych druków z zakresu spraw finansowych, księgowych, kadrowych, prawnych, sądowych związanych z nieruchomościami, budownictwem czy transportem.

Obok najpopularniejszych deklaracji i formularzy takich jak PIT, VAT, CIT, PCC, NIP, ZUS, GUS, KRS, PIP, PFRON ,CEIDG oraz NFZ, program oferuje liczne wzory umów, pism, zaświadczeń, wezwań, oświadczeń , faktur i innych dokumentów aktualizowanych automatycznie w oparciu o najnowsze przepisy i zapotrzebowanie biur rachunkowych.

Znajdź formularz

Wygodna e-obsługa

fillUp to przyjazna obsługa i wysyłka ponad 200 e-Deklaracji do systemu e-Deklaracje.gov.pl, wysyłka JPK - Jedolity Plik Kontrolny oraz wysyłka e-pism do ponad 25 000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) wszystkich urzędów i instytucji w Polsce.
W fillUp wygodnie wyślesz wszystkie dostępne e-Deklaracje PIT, VAT i CIT oraz zweryfikujesz poprawność wysyłanego pliku JPK - uzyskując Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).

więcej

Zbiorcza wysyłka druków przez UBD

fillUp umożliwia zbiorczą wysyłkę druków PIT-11Z, PIT-8CZ, PIT-RZ,
PIT-40Z z wykorzystaniem Uniwersalnej Bramki Dokumentów (UBD)
systemu e-Deklaracje.gov.pl i uzyskanie jednego UPO dla wszystkich przesłanych druków.

więcej

Bezpieczna e-komunikacja

To sprawna i bezpieczna wysyłka elektroniczna  poprzez e-mail deklaracji i pism w plikach PDF, podpisanych kwalifikowanym
e-podpisem a także wysyłka poprzez e-mail szyfrowanych deklaracji PIT-11 i 8C pracownikom z firmowym e-podpisem.

więcej

Prostota integracji

To funkcjonalność automatycznego importu danych oraz integracji programu fillUp z najpopularniejszymi programami finansowo księgowymi takimi jak Płatnik, e-Deklaracje, Druki IPS, CDN Optima, Symfonia, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin, Varico i aplikacji e-pity oraz otwarty import danych plików XML (API) oraz plików excel lub CSV.

więcej

Łatwość zarządzania

fillUp to możliwość jednoczesnej pracy wielu osób (obsługa sieciowa), katalogowanie Klientów i budowanie odrębnych baz danych dla każdego z nich.

więcej

Uniwersalność formatów

Program umożliwia zapisywanie i wysyłanie do Klientów formularzy (e-mail), w dowolnym formacie: Word, Open Doc, PDF, XML oraz załączania do druków skanów dokumentów, plików tekstowych, notatek oraz komentarzy.

więcej

Przyjazne wyszukiwanie

fillUp to wygodne wyszukiwanie druków i formularzy podzielonych na kategorie a także filtrowanie i sortowanie dokumentów po nazwie, typie sprawy, urzędach i dacie.

więcej

Inteligentne wsparcie

Aplikacja fillUp uczy się wprowadzanych danych z każdym wypełnionym formularzem, drukiem czy deklaracją, dokonuje automatycznej weryfikacji poprawności ich wpisywania oraz dynamicznie tworzy bazy firm, pracowników, kontrahentów itp. 

więcej

Wielosystemowość

Aplikacja fillUp działa na trzech systemach operacyjnych: Windows 32 i 64 bit, Mac iOS, Linux oraz w wariancie online z obsługą chmury danych - Google Drive.

fillUp Duże Biuro elastyczne pakiety i atrakcyjne ceny

1 miesiąc

85,00 netto
miesiąc

85,00 netto / 1 miesiąc

3 miesiące

61,67 netto
miesiąc

185,00 netto / 3 miesiące

6 miesięcy

49,83 netto
miesiąc

299,00 netto / 6 miesięcy

12 miesięcy

41,58 netto
miesiąc

499,00 netto / 12 miesięcy

Program fillUp Duże Biuro z licencją na 10 stanowisk i sieciową bazą danych, to: obsługa nieograniczonej liczby firm, wygodna wysyłka deklaracji i dokumentów do systemu e-Deklaracje i ePUAP, wysyłka plików JPK, kreatory, import i eksport danych oraz szereg udogodnień funkcjonalnych i operacyjnych w 4 wariantach abonamentowych. 
Teraz w cenie fillUp Duże Biuro licencja na program e-pity w wersji komercyjnej za darmo!

Porównaj pakietyZamów

Referencje

KDP

www.kdp.pl

Korzystamy z programu fillUp od 2013 roku i jest to dla nas bardzo przydatna i praktyczna aplikacja. Samo wdrożenie i przeniesienie danych naszych Klientów odbyło się automatycznie i bardzo sprawnie. Cenimy sobie w fillUp możliwość pracy kilkunastoosobowego zespołu kancelarii na wspólnej bazie danych (wersja sieciowa), oraz możliwość pracy na komputerach z systemem Mac Os.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem dla naszego biura jest możliwość wysyłki wszystkich rodzajów e-deklaracji oraz pism urzędowych na elektroniczne skrzynki podawcze. Możliwość przypisania notatki oraz pliku skanu lub zdjęcia do każdego druku, pozwoliło nam znacząco odejść od papieru, co bardzo nas cieszy. ”

Sebastian Jankowiak - Kancelaria Doradztwa Podatkowego - KDP.pl

JBP Financial Consulting Sp. z o.o.

Program fillUp posiada bogata listę przydatnych funkcji, które gwarantują automatyzację zadań związanych z przygotowaniem deklaracji oraz druków a co za tym idzie skrócenie czasu potrzebnego na obsługę Klientów. Abonament programu można wykupić na okres miesiąca, kwartału, półrocza lub roku. Firma e-file będąca producentem fillUpa przekonała nas do nawiązania współpracy swoim elastycznym podejściem do naszych potrzeb oraz możliwości finansowych.

JBP Financial Consulting Sp. Z o.o.