Zobacz co nowego w fillup?

Zobacz światełko w tunelu z Symulatorem rozliczeń PIT za 2022 r. w Programie fillup®

W najnowszej wersji Programu fillup jest już dostępny moduł e-pity Symulator rozliczenia PIT za 2022. Oznacza to, że już teraz możesz sprawdzić jak będzie wyglądało Twoje rozliczenie podatku PIT za 2022 rok i podjąć realne działania, aby to rozliczenie zmienić na Twoją korzyść!

Rok 2022 obfitował w wiele zmian podatkowych (Polski Ład), dlatego właśnie w tym roku wcześniej niż zazwyczaj dajemy naszym użytkownikom szansę, aby lepiej się do niego przygotować. Nadal masz dużo czasu, aby skorzystać z wielu działań, które wpłyną na ostateczny kształt Twojego PIT-a.

Sprawdź 31 sposobów na obniżenie podatku

Zmiany wprowadzone 1 lipca 2022 r. dają również szansę przedsiębiorcom na zmianę w trakcie trwania roku podatkowego formy opodatkowania swojej działalności.

Skorzystaj z naszego poradnika i sprawdź, czy taka zmiana będzie dla Ciebie korzystna

Pojawiło się również wiele nowych ulg i odliczeń podatkowych. Poza popularnymi i dobrze znanymi ulgami takimi jak prorodzinna, rehabilitacyjna czy na leki, pojawiły się również nowe, które mogą okazać się korzystne dla Twojego ostatecznego rozliczenia PIT z działalności gospodarczej, jak na przykład ulga sponsoringowa, ulga na ekspansję, ulga na robotyzację, na wprowadzenie nowego produktu czy na marketing.

Sprawdź wszystkie nowe ulgi i odliczenia w PIT za 2022

Działaj! Nadal masz sporo czasu, aby realnie zmienić kształt Twojego rozliczenia PIT za 2022 r..

Pamiętaj!

Rozliczając PIT-28, PIT-36 lub PIT-36L za 2022 r. z działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej, również nie obejmie Cię usługa „Twój e-PIT“ Ministerstwa Finansów - swoją deklarację musisz rozliczyć samodzielnie.

Prowadzisz biuro księgowe?

Pomóż swoim klientom odnaleźć się w podatkowym labiryncie zmian!
To ostatnia szansa, by zmienić formę opodatkowania i powrócić z ryczałtu ewidencjonowanego do zasad ogólnych. Warto jeszcze teraz zadbać o poszukiwanie kosztów podatkowych, które wpłyną na obniżenie dochodu, od którego obliczony zostanie podatek. Twoi klienci z pewnością będą Ci wdzięczni za taką pomoc!

Moduł e-pity - rozliczenia PIT za 2022 w fillup już dostępny - sprawdź