Współpraca partnerska

Budujemy grupę profesjonalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoją działalność biznesową i otworzyć się na nowe źródła przychodów i nowych klientów. Poszukujemy partnerów, autorów, wydawnictw do współpracy w zakresie dostarczania profesjonalnych wzorów umów i druków oraz podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty poprzez udostępnienie na swoich stronach aplikacji fillup lub e-pity.

W stworzonym przez nas w 2009 r. Programie e‑pity® swoje deklaracje podatkowe wypełniło ponad 41 000 000 podatników, a w ramach partnerskiej współpracy Program e‑pity® znalazł się na najpopularniejszych polskich portalach, m.in. onet.pl, wp.pl, allegro.pl, bankier.pl czy pit.pl.

Kolejną ogólnodostępną aplikacją jest Program fillup®. To program do automatycznego wypełniania formularzy i ich przesyłania do e-urzędów. Obsługuje ponad 6 600 formularzy , blisko 700 e-Deklaracji oraz e-wysyłkę pism i druków do ponad 20.000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) urzędów i instytucji w Polsce, w tym również do ZUSu. To najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie wspierające obsługę udogodnień z zakresu e-administracji oferowanych przez administrację publiczną. W fillup znajdują się wszystkie druki pomocne w pracy księgowej, kadrowej czy w prowadzeniu własnej firmy.

Świadczysz usługi lub sprzedajesz produkty, które mogłyby uzupełnić lub wzbogacić Program fillup®?

Jesteś specjalistą, który mógłby poszerzyć użyteczność obszaru formularzy, pism umów dla naszych Klientów?

Chętnie zapoznamy się z Twoją propozycją!

Program resellerski

Program resellerski fillup to propozycja skierowana przede wszystkim do firm informatycznych, dystrybutorów aplikacji ale także specjalistów IT, doradzających księgowym w wyborze optymalnych rozwiązań systemowych oraz świadczących usługi wsparcia serwisowego dla zaplecza sprzętowego, wykorzystywanego przez księgowych w codziennej pracy.

Ponieważ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biur rachunkowych, wymagających kompleksowej implementacji i wsparcia w obsłudze aplikacji, jest szansą na znaczące zwiększenie przychodów resellera. Program resellerski fillup przewiduje atrakcyjne prowizje dla partnerów od każdego sprzedanego i przedłużonego abonamentu do aplikacji oraz dodatkowe premie za integrację programu z innymi aplikacjami klienta.

W ramach współpracy firma e-file zapewnia partnerom dostęp do panelu resellera, wsparcie techniczne oraz indywidualnego doradcę.

Każdy partner uzyskuje ponadto dostęp do pełnej wersji Programu fillup® do wykorzystania w prowadzeniu własnej działalności w okresie trwania współpracy oraz atrakcyjny pakiet startowy dla swoich klientów.

Jeśli współpracujesz z księgowymi, biurami rachunkowymi, wspierasz wiedzą technologiczną kancelarie podatkowe lub firmy, zapraszamy, dołącz do nas i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji w ramach Programu resellerskiego fillup.

Więcej informacji o programie partnerskim fillup znajdziesz na stronie: http://reseller.fillup.pl/

Skontaktuj się z nami

Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm, zapraszam:
Krzysztof Wawrowski
e-mail: krzysztof@e-file.pl
mobile: 799 100 899