Zamów abonament Duże Biuro
i zaoszczędź ponad 800 zł!

Założyłeś/aś w ciągu ostatnich 12 miesięcy nową firmę, biuro księgowe lub kancelarię podatkową? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję, dzięki której skorzystasz z rozbudowanej oferty dla dużych biur - już na samym starcie! Tylko teraz otrzymasz abonament fillup Duże Biuro (moduł formularzy bazowych) na 12 miesięcy w wyjątkowej cenie abonamentu Powiększonego za jedyne 630 zł netto - aż o ponad 50% taniej!.

12 miesięcy z oszczędnością ponad 800 zł netto!

W abonamencie fillup Duże Biuro (moduł formularzy bazowych) masz dostęp do wszystkich e-deklaracji, opcji przygotowania, importu, weryfikacji oraz wysyłki pliku JPK oraz szerokiej bazy ponad 6 600 druków i formularzy. Skorzystasz również z wysyłki z e-podpisem, a także autouzupełniania i korekty danych. Możesz pracować na wspólnej sieciowej bazie danych, wysyłać formularze do systemu e-Deklaracje oraz korzystać z elektronicznej wysyłki pism do urzędów przez Twój Profil Zaufany na ePUAP.

Wybór programu fillup® to bezpieczna decyzja biznesowa. Jesteśmy pewni wysokiej jakości i funkcjonalności programu, dlatego zapewniamy Ci 100% gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy (bez względu na przyczynę rezygnacji). Wystarczy, że w terminie 30 dni od dokonania zakupu skierujesz do nas prośbę o zwrot pełnej wartości wpłaconej kwoty (więcej w dziale:  Informacje prawne)

Podaj dane Twojej firmy/Biura rachunkowego do złożenia zamówienia i wystawienia faktury

Podaj dane osoby kontaktowej

Administratorem danych osobowych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy KRS pod nr 0000643414, o numerze NIP: 7811934421 i numerze Regon: 365695953, która dokonuje przetwarzania przekazanych danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.) oraz zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.), w szczególności prawo dostępu do treści własnych danych, prawo ich poprawienia, prawo wniesienia, w przypadkach w ustawie wymienionych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w przypadkach w ustawie wskazanych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub sprzeciwu wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać odwołana w każdej chwili. Administrator zapewnia zabezpieczenia techniczne i organizacyjne. Dane, które podlegają przekazaniu, przekazywane są dobrowolnie, a baza danych osobowych prowadzona jest zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami współżycia społecznego.

* pole wymagane do wypełnienia