Zamów abonament Duże Biuro i zaoszczędź 300 zł !

Założyłeś/aś w ciągu ostatnich 12 miesięcy nową firmę, biuro księgowe lub kancelarię podatkową? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję, dzięki której skorzystasz z rozbudowanej oferty dla dużych biur - już na samym starcie! Tylko teraz otrzymasz abonament fillUp Duże Biuro na 12 miesięcy w wyjątkowej cenie abonamentu Multifirma za jedyne 199 zł netto - aż o 60% taniej!. Pozwoli Ci to cieszyć się dodatkowymi korzyściami zaawansowanego pakietu za jedyne 199 zł netto rocznie - aż o 60% taniej!

12 miesięcy z oszczędnością 300 zł!

W abonamencie fillUp Duże Biuro masz dostęp do wszystkich e-deklaracji, opcji przygotowania, importu, weryfikacji oraz wysyłki pliku JPK oraz szerokiej bazy ponad 3 500 druków i formularzy. Skorzystasz również z wysyłki z e-podpisem, a także autouzupełniania i korekty danych. Możesz pracować na wspólnej sieciowej bazie danych, wysyłać formularze do systemu e-Deklaracje oraz korzystać z elektronicznej wysyłki pism do urzędów przez Twój Profil Zaufany na ePUAP.

Wybór programu fillUp to bezpieczna decyzja biznesowa. Jesteśmy pewni wysokiej jakości i funkcjonalności programu, dlatego zapewniamy Ci 100% gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy (bez względu na przyczynę rezygnacji). Wystarczy, że w terminie 30 dni od dokonania zakupu skierujesz do nas prośbę o zwrot pełnej wartości wpłaconej kwoty (więcej w dziale:  Informacje prawne)

Podaj dane Twojej firmy / Twojego Biura rachunkowego

Podaj dane osoby kontaktowej

* pole wymagane do wypełnienia