Zobacz co nowego w fillup?

Krajowa Izba Doradców Podatkowych pełna jest wyśmienitych żeglarzy – fillUp miał okazję przekonać się o tym podczas drugiej edycji ogólnopolskich regat doradców podatkowych, organizowanych pod naszym patronatem. 

20 zespołów z całej Polski spotkało się podczas drugiego weekendu czerwca na jeziorze Niegocin, by rywalizować na kultowych jachtach OMEGA o puchar zwycięzcy. Sportowe emocje i entuzjastyczny doping z pokładu statku „Dźwina” łączyły się z integracją branży podatków oraz poznawaniem uroków Krainy Tysiąca Jezior. Event uświetniły koncerty mazurskich zespołów (Czyści jak łza, Załoga dr Bryga i Marinzband), uroczysta kolacja dla uczestników i kibiców w Tawernie Rozbitek oraz wycieczka krajoznawcza do stolicy polskiego żeglarstwa – klimatycznego Giżycka.

Organizatorem regat były Zarządy Regionów Warmińsko-Mazurskiego, Dolnośląskiego, Łódzkiego,  Mazowieckiego oraz Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Imprezę zamknęło wręczenie pucharów i drobnych upominków zwycięzcom. Najlepiej wiatr w żagle łapały załogi z Oddziału Śląskiego, który obronił tytuł mistrza, Małopolskiego (drugie miejsce) i Lubuskiego (trzecie miejsce). Gratulujemy!