Zobacz co nowego w fillup?

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja programu fillUp 5.5 posiada nowy kreator deklaracji VAT-7 w wersji 18. Pozwala on na łatwe przekonwertowanie danych ze starej wersji VAT-7 (17) przy pomocy jednego kliknięcia. Wersja 18 deklaracji VAT-7 obowiązuje od rozliczenia za lipiec 2018 i składana jest do 27 sierpnia br. (25.08 przypada w sobotę). W aplikacji dostępna też jest deklaracja VAT-7K wersja 12 obowiązując od rozliczenia za trzeci kwartał 2018 roku.

W odpowiedzi na zgłoszenia naszych Klientów umożliwiliśmy również importowanie do programu fillUp wszystkich rodzajów plików JPK (z wyjątkiem JPK_MAG). Wczytywane dane wyświetlane są w aplikacji, umożliwiającej ich weryfikację, edycję i uzupełnienie o nowe pozycje w innym formacie niż nieczytelny XML. Dzięki temu, użytkownicy w łatwy sposób mogą sprawdzić poprawność plików i wprowadzić ewentualne zmiany jeszcze przed ich wysyłką do Urzędu Skarbowego.
Wdrożyliśmy również zmiany dotyczące kreatora przelewów JPK_WB, dodając obsługę nowego druku formularza dotyczącego wyciągów bankowych (WB).

więcej informacji o JPK znajdziesz na jpk.info.pl >

W najnowszej wersji aplikacji fillUp udostępniliśmy również nowe formularze:

Firmowe:

Pracownicze:

Urząd skarbowy:

PFRON:

CIT: