Zobacz co nowego w fillup?

i falstart programu do formularzy

Jakie formularze wypełniamy najczęściej i przynajmniej - każdy z nas - robi to raz w roku?

Deklaracje PIT! Tak powstaje program e-pity.

Jednocześnie kształtuje się nasza filozofia i misja e-file e-life:
“Jesteśmy blisko rzeczy codziennych, dlatego w naszej pracy stawiamy sobie za cel budowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. 
O naszych działaniach mówimy e-life, ponieważ chcemy, aby były blisko życia, pomagały na co dzień i nieco poprawiały rzeczywistość. Nie lubimy marnować czasu, dlatego pracujemy nad narzędziami, które oddadzą czas naszym rodzinom i nam samym. Z nimi płynie on przyjemniej.”

Jednak produkcja i obsługa programu e-pity w kolejnych latach zajmuje nam więcej czasu, niż zakładaliśmy. Stawialiśmy sobie być może zbyt ambitne plany, żeby 80% podatników, mających 2 lub 3 PIT-11 oraz 1-2 odliczenia, było wstanie wypełnić PITa w 5 minut. Coś co wydaje się proste z zewnątrz , wymaga jednak bardzo dużo prac programistycznych, koncepcyjnych i testowych. Dodatkowo od początku zakładaliśmy, że będziemy słuchać użytkowników, bo oni wiedzą najlepiej, jak powinno się prosto wypełniać PIT-a. Od zmiany dialogów, przesunięcia jednej opcji z góry na dół czy lekkiej modyfikacji opisu – przez pierwsze 3 lata funkcjonowania programu e-pity wdrożyliśmy ponad 500 zmian zgłoszonych przez naszych Klientów.

Czy było warto? Program e-pity od dnia premiery pobrano już ponad 4 miliony razy i cieszy się on ogromną popularnością, o czym świadczy choćby współpraca z największymi portalami w Polsce, wysokie oceny specjalistów i przede wszystkim bardzo dobre opinie naszych Użytkowników.

No, ale e-pity to tylko kilkanaście formularzy, a gdzie obsługa ponad 3 tysięcy druków, jakie udało nam się zdiagnozować w sieci? Pomimo wielu prób, tworzenia prototypów, zmian i badań – nie udaje nam się w planowanym kwietniu 2012 roku opublikować programu do formularzy.

Zobacz jak powstawał program fillUp >>