PIT‑11 ‑ wypełnij i wyślij elektronicznie!

Zatrudniasz pracowników i jako Płatnik PIT jesteś zobowiązany do wystawienia i dostarczenia PIT-11 do US oraz swoich pracowników? Przygotuj i wyślij e-deklarację w Programie fillup - zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów, czyli wyłącznie elektronicznie - w ramach abonamentu na moduł formularze bazowe na 6 lub 12 miesięcy!

PIT-11 - wypełnij i wyślij elektronicznie!

100% zgodności z wymogami MF

Aplikacja fillup umożliwia wypełnienie obowiązku Płatnika PIT zgodnie z najnowszymi przepisami. Zespół naszych specjalistów czuwa nad tym, aby każda, nawet najdrobniejsza zmiana przepisów czy druków, była natychmiast aktualizowana w naszej bazie danych.

Bezpieczeństwo danych i komunikacji

Od momentu pierwszej instalacji fillup na Twoim komputerze, program pracuje wyłącznie dla Ciebie. Wszystkie dane, które wprowadzisz do aplikacji będą wyłącznie na dysku Twojego komputera, lub jeżeli tak zdecydujesz - w bezpiecznej chmurze Google Drive.

Import danych z programów księgowych

Program wyręczy Cię w czasochłonnym rozliczaniu płac i podatków. W prosty sposób zaimportuje dane z Twojego systemu kadrowo-płacowego dzięki opcji wczytania danych firmy lub osobowych z programów: Płatnik, e-Deklaracje, Optima, IPS, e-pity, enova365, Druki Gofin, InsERT GT oraz PIT Format. fillup umożliwia także wczytanie gotowych przygotowanych deklaracji przez import danych z przygotowanego pliku XML lub excel (CSV).

Wygodne wystawienie PIT-11

W fillup deklarację można wypełnić na dwa sposoby. W wygodnym kreatorze, który krok po kroku przeprowadzi pracodawcę przez cały proces od wystawienia po przepisowe dostarczenie deklaracji do US oraz pracowników – lub na aktywnym formularzu PIT-11, więcej o PIT-11.

Autoryzacja firmy Płatnika

Program uwzględnia kilka sposobów uwierzytelnienia firmy Płatnika. Osoby fizyczne wysyłając PIT-11 nie muszą korzystać z e-podpisu - wystarczy zestaw danych autoryzujących. Pozostali Płatnicy (jak np. spółka z o.o.) są zobowiązani nabyć w tym celu e-podpis.

PIT-11 do US - tylko elektronicznie

W odpowiedzi na nowe przepisy aplikacja umożliwia złożenie PIT-11 w urzędzie skarbowym wyłącznie drogą elektroniczną – wraz ze wszystkimi załącznikami - więcej informacji o wysyłce e-deklaracji PIT-11.

Dostarczenie PIT-11 do pracownika

Przepisy nie określają formy dostarczenia PIT-11 podatnikom – dlatego aplikacja fillup umożliwia zarówno wysyłkę elektroniczną (wystarczy e-mail), jak i papierowy wydruk wypełnionego formularza, w zależności od potrzeb pracodawcy. Termin obowiązujący Płatnika to 1 marca 2021 roku (poniedziałek) - więcej informacji o poprawnym dostarczeniu PIT-11 do pracownika

Bezpieczna archiwizacja PIT-11

Dzięki funkcji wydruku i zapisu do pliku PDF, aplikacja generuje podgląd PIT-11 – który można następnie przechować na dysku komputera lub wydrukować do papierowego archiwum.

Termin e-wysyłki PIT-11 do US upływa 31 stycznia 2024!

Spełnij obowiązek Płatnika PIT i złóż informację o przychodach, dochodach, kosztach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych do urzędu skarbowego. Wypełnij i wyślij PIT-11 wyłącznie elektronicznie w fillup - w ramach abonamentu na moduł formularze bazowe na 6 lub 12 miesięcy!

Termin e-wysyłki PIT-11 do US upływa %DATE_PIT11%!

Zbiorcza e-wysyłka PIT-11 - w dedykowanym Programie e-pity Płatnika

Szukasz kompleksowego narzędzia do zbiorczej wysyłki PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR , PIT-R, IFT1/IFT-1R – oraz prostego udostępnienia ich pracownikom? Poznaj dedykowany Program e-pity Płatnika, w którym kompleksowo spełnisz wszystkie obowiązki Płatnika PIT. Na podstawie wypełnionej deklaracji PIT-11 lub PIT- 8C automatycznie wygenerujesz PIT-a rocznego dla każdego pracownika. Za darmo i bez limitu rozliczysz wszystkie e-deklaracje: PIT-28, PIT-36, PIT36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Zbiorcza e-wysyłka PIT-11 - w dedykowanym Programie e-pity Płatnika

szybkość, sprawność, po prostu bardzo dobry program, polecam

Bo są formularze w jednym miejscu i nie potrzeba za bardzo szukać w Internecie.

:) Polecam. Fillup bardzo ułatwia mi pracę

Dobry program, bardzo ułatwia prowadzenie firmy.

Zdecydowanie dobrze działający i pomocny program. Polecam.

Szybkość i przejrzystość wypełniania

Fajny program, przyjazny i intuicyjny panel, kilka pomocnych funkcji, jeśli coś nie gra, pomoże o poprawić.

Program najlepszy z dostępnych, intuicyjny, jest wszystko co potrzeba.

Najlepszy program do deklaracji i innych formularzy podatkowych.

Ponad 124 000 000

wypełnionych formularzy, deklaracji, druków i umów

Ponad 7 000

druków, formularzy i wzorów pism

Oszczędność czasu

większość pól wypełnia się automatycznie

Wygoda

drukujesz lub wysyłasz e-mail

Pliki JPK

 wysyłka, weryfikacja i import

e-Urzędy

Elektroniczne Skrzynki Podawcze ePUAP

Faktury i rachunki

praktyczny kreator

Umowy i pisma

edycja treści

Eksport / Import danych

Eksport do PDF, Word i XML. 
Import z XML, e-pity, e-Deklaracje, Płatnik, Symfonia, Optima, druki IPS, INSERT GT, e-Nova, Druki Gofin

Bezpieczeństwo

zapis lokalny lub "chmura"

e-Deklaracje

ponad 500 druków PIT, VAT, CIT