Rejestracja na 30 dni za darmo - dla użytkowników programu fillup w wersji od numeru 6.

Desktop

Po uruchomieniu programu należy kliknąć przycisk “Zarejestruj”, który znajduje się w lewym dolnym rogu programu.

A następnie "Zarejestruj się".

Online

Po zaakceptowaniu licencji, należy kliknąć w lewym dolnym rogu “Niezalogowany”, a po rozwinięciu “Zarejestruj się”.

Web

W celu rejestracji przez stronę internetową należy wejść w następujący >>link<< .

Formularz rejestracji

Następnie należy wypełnić formularz rejestracji, który składa się z dwóch kroków. W kroku pierwszym należy uzupełnić imię, mail oraz hasło. Po wypełnieniu tych danych należy kliknąć przycisk "Następny krok".

W kolejnym kroku należy z rozwijalnych list wybrać swój profil, branżę, którą się zajmujesz oraz zaznaczyć skąd się o nas dowiedziałeś/aś oraz dodatkowo podać numer telefonu. W tym kroku poniżej pola “nie jestem robotem” pojawi się regulamin oraz zgody marketingowe, z którymi należy się zapoznać i zaznaczyć odpowiednie pola.

Po wypełnieniu formularza, należy kliknąć przycisk “zarejestruj się”, w celu otrzymania maila, który umożliwi aktywację konta w portalu konto.fillup (tam można zarządzać abonamentami, tworzyć zgłoszenia czy zarządzać użytkownikami). Aktywacja konta jest niezbędna w celu otrzymania kodu 30 dni za darmo.

Po otwarciu wiadomości, należy kliknąć “Potwierdź adres e-mail” (1) lub jeżeli po kliknięciu nic się nie wydarzyło - skopiować podany link (3). W mailu znajdują się również linki do filmów instruktażowych (2).

Po aktywacji powinien pojawić się następujący ekran, gdzie można podejrzeć swój kod abonamentu (4). Nie musisz go zapisywać, kod zaciągnie się do programu po zalogowaniu, a jeżeli zajdzie potrzeba, można podejrzeć swoje kody w zakładce “Abonament” (5).

Rejestracja na 30 dni za darmo - dla użytkowników programu fillup w wersji do numeru 5.

Dla nowych użytkowników:

Po wypełnieniu i wydrukowaniu/wysłaniu/wyeksportowaniu pierwszego formularza pojawi się okno rejestracji. Jeśli chcesz w dalszym ciągu korzystać z programu i otrzymać 30 dniowy darmowy kod aktywacji, wymagana jest rejestracja, poprzez podanie adresu e-mail.

Uwaga:

Formularze modułu sprawozdań finansowych ( JPK_SF ) oraz PIT-11 nie są dostępne w 30 dniowej wersji próbnej programu.

Dla użytkowników, którzy kupili abonament:

Rejestracja nie jest potrzebna.

Rejestracja krok po kroku:

Krok 1 - Podaj adres e-mail

Krok 2 - uzupełnij dane dodatkowe

Krok 3 - zaloguj się do swojej poczty e-mail, a następnie z wysłanej przez nas wiadomości, przepisz/wklej do programu otrzymany kod

Krok 4 - poprawna aktywacja kodu

Przypomnienie kodu

Jeżeli program fillUp ponownie prosi o rejestrację, kliknij w menu Pomoc -> Licencja -> Przypomnij kod. Wyświetli się okno, w którym wpisz adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Wyślemy do Ciebie ponownie kod.