Zobacz co nowego w fillup?

- jaka będzie jego przyszłość i rozwój ?

fillUp teraz to ponad 1.000 formularzy, które mamy nadzieję będzie Ci wygodnie i łatwo wypełniać.

Razem to ponad 70.000 aktywnych pól, które dzięki blisko 3.000.000. znaków postawionych przez programistów w ponad 30.000 linii kodu i 2.000 funkcji w dużej mierze wypełniają się automatycznie.
 

 

Sprawdź i oceń sam - pobierz program fillUp


 

Dla firm 90 dni bez żadnych limitów.


Do użytku prywatnego za darmo na zawsze!

 

Jak rysuje się przyszłość fillUp?

Mamy jeszcze ponad 300 wzorów umów, pism i druków na etapie testów. Na pewno w najbliższej przyszłości zobaczysz fillUpa w wersji na tablety oraz on-line. Wersje te przechodzą proces optymalizacji. Dopieszczamy też prostą apliakcję na smartfony – Aktówkę, dzięki której wszystkie dziwne dane potrzebne do wypełniania formularzy będziesz mógł mieć zawsze przy sobie, tak by nie zaskoczyła Cię pani z urzędu, pytaniem o dowolny numer PESEL Twojego dziecka, NIP pracodawcy czy nazwisko panieńskie babki Twojego współmałżonka.

Koncentrujemy się także na pracy nad wdrażaniem jak największej ilości druków w świat e-wysyłki i e-administracji.

Planujemy też oczywiście dalszy rozwój fillUpa w oparciu już nie o nasze koncepcje, ale Wasze opinie i oceny. Powiedz nam co może spowodować, że fillUp to będą naprawdę „Przyjazne formularze”. Odpowiedz na pytania w ankiecie oraz - nomen omen - formularzu zgłoszenia pomysłu, uwagi lub brakującego Twoim zdaniem formularza. Pomóż nam tworzyć fillUpa. Tylko dzięki Tobie wypełnianie formularzy, deklaracji, umów i druków może być naprawdę przyjazne!

c.d.n.