Program fillup w okresie 30 dni odpowiada pełnej funkcjonalności programu w pakiecie abonamentu Duże Biuro.

Uwaga:

W 30 dniowym okresie próbnym nie jest dostępny moduł e-Sprawozdania Finansowe, nie ma obsługi i wysyłki formularzy PIT-11 oraz nie ma formularzy z modułu Premium.

Po upłynięciu 30-dniowego okresu próbnego będziesz mógł bezpłatnie wypełnić formularze oznaczone w programie jako bezpłatne (0 zł).

Po zakończeniu okresu testowego nie znikną i nie będą ograniczone żadne dane czy formularze, które już wypełniłeś. Będziesz mógł wypełniać bezpłatnie ponad 600 darmowych druków. Każdy formularz płatny oznaczony ($) wymaga aktywnego abonamentu lub wniesienia opłaty SMS

Podczas 30-dniowego okresu testowego dostępny jest w programie zakres funkcji jak w abonamencie Duże Biuro formularze bazowe. Po upływie tego okresu możesz zakupić odpowiedni dla Ciebie abonament do programu (w zależności od liczby firm obsługiwanych) lub opłacić formularz wysyłając SMS.

Jeżeli program fillup ponownie prosi o rejestrację, kliknij w menu: Pomoc ->Zarejestruj się i  kliknij w link 'Przypomnij kod' (lub Pomoc -> Przypomnij kod). Wyświetli się okno, w którym wpisz adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Wyślemy do Ciebie ponownie kod.

W przypadku, gdy upłynęło już 30 dni za Darmo, będziesz miał dostęp tylko do bezpłatnych formularzy.
Zobacz także poradnik video