Zgłoś pomysł, uwagę lub formularz!

ZGŁOŚ

30 dniowy okres testowy

Czy w okresie testowym są jakieś ograniczenia?

Program fillUp w okresie 30 dni odpowiada pełnej funkcjonalności programu w pakiecie abonamentu Duże Biuro.

Uwaga:

W 30 dniowym okresie próbnym nie jest dostępny moduł e-Sprawozdania Finansowe, nie ma obłsugi i wysyłki formularzy PIT-11 oraz nie ma formularzy z modułu Premium.

Jeśli po 30 dniach testowych nie wykupię abonamentu, co stanie się z programem?

Po upłynięciu 30-dniowego okresu próbnego będziesz mógł bezpłatnie wypełnić formularze oznaczone w programie jako bezpłatne (0 zł).

Po zakończeniu okresu testowego nie znikną i nie będą okrojone żadne dane czy formularze, które już wypełniłeś. Będziesz mógł wypełniać bezpłatnie ponad 600 darmowych druków. Każdy formularz płatny oznaczony ($) wymaga aktywnego abonamentu lub wniesienia opłaty SMS

Jaki pakiet mi przysługuje jeśli korzystam z okresu testowego?

Podczas 30-dniowego okresu testowego dostępny jest w programie  zakres funkcji jak w abonamencie Duże Biuro. W okresie próbnym nie jest dostępny moduł e-Sprawozdań finansowych, nie ma obłsugi i wysyłki formularzy PIT-11 oraz nie ma formularzy z modułu Premium.

Po upływie tego okresu możesz zakupić odpowiedni dla Ciebie  abonament do programu (w zależności od liczby firm obsługiwanych) lub opłacić formularz wysyłając SMS.

Co powinienem zrobić, jeśli wprowadziłem kod 30 dni za Darmo, a program ponownie prosi mnie o rejestrację?

Jeżeli program fillUp ponownie prosi o rejestrację, kliknij w menu: Pomoc ->Zarejestruj się i  kliknij w link 'Przypomnij kod' (lub Pomoc -> Przypomnij kod). Wyświetli się okno, w którym wpisz adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Wyślemy do Ciebie ponownie kod.

W przypadku, gdy upłynęło już 30 dni za Darmo, będziesz miał dostęp tylko do bezpłatnych formularzy.
Zobacz także poradnik video