Zgłoś pomysł, uwagę lub formularz!

ZGŁOŚ

30 dniowy okres testowy

Czy w okresie testowym są jakieś ograniczenia?

Nie. Program fillUp w okresie 30 dni nie posiada ograniczeń i odpowiada pełnej funkcjonalności programu w najwyższym pakiecie abonamentu (Duże Biuro).

Jeśli po 30 dniach testowych nie wykupię abonamentu, co stanie się z programem?

Po upłynięciu 30-dniowego okresu próbnego będziesz mógł bezpłatnie wypełnić formularze oznaczone w programie jako bezpłatne (0 zł).

Po zakończeniu okresu testowego nie znikną i nie będą okrojone żadne dane czy formularze, które już wypełniłeś. Będziesz mógł wypełniać bezpłatnie ponad 500 darmowych druków. Każdy formularz płatny oznaczony ($) wymaga aktywnego abonamentu lub wniesienia opłaty SMS

Jaki pakiet mi przysługuje jeśli korzystam z okresu testowego?

Podczas 30-dniowego okresu testowego dostępny jest w programie maksymalny zakres funkcji jak w abonamencie Duże Biuro. Po upływie tego okresu możesz zakupić odpowiedni dla Ciebie abonament do programu (w zależności od liczby firm obsługiwanych) lub opłacić formularz wysyłając SMS.

Co powinienem zrobić, jeśli wprowadziłem kod 30 dni za Darmo, a program ponownie prosi mnie o rejestrację?

Jeżeli program fillUp ponownie prosi o rejestrację, kliknij w menu: Pomoc ->Zarejestruj się i  kliknij w link 'Przypomnij kod' (lub Pomoc -> Przypomnij kod). Wyświetli się okno, w którym wpisz adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Wyślemy do Ciebie ponownie kod.

W przypadku, gdy upłynęło już 30 dni za Darmo, będziesz miał dostęp tylko do bezpłatnych formularzy.
Zobacz także poradnik video