Aby skorzystać z druków lub formularzy płatnych, móc je wydrukować albo e-wysłać po okresie testowym (w 30 dniowym okresie próbnym nie jest dostępny moduł e-Sprawozdania Finansowe, nie ma obłsugi i wysyłki formularzy PIT-11 oraz nie ma formularzy z modułu Premium), należy zakupić odpowiednią licencję w pakiecie:

Formularze dedykowane konkretnym Klientom, przygotowane na specjalne zamówienie dostępne są wyłącznie dla licencji przypisanych konkretnemu formularzowi, który nie jest widoczny dla pozostałych użytkowników.

Tak. Skontaktuj się w tej sprawie z naszym pracownikiem pisząc na adres: serwis@fillup.pl. Przygotuje on dla Ciebie odpowiednią specyfikację zamówienia z instrukcją dalszego postępowania. W takiej sytuacji dopłacasz tylko brakującą różnicę w wartości abonamentu.

Rabaty oferowane przez firmę e-file są naliczane w systemie automatycznie, na przykład z tytułu przedłużenia abonamentu na kolejny okres, czy upustów nadanych w warunkach promocji okresowych lub indywidulanych. Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji działającej na zasadach non-profit lub edukacyjnej, napisz do nas: serwis@fillup.pl. Konsultant Działu Obsługi przeprowadzi z Tobą proces zakupu na specjalnych preferencyjnych zasadach.