Dla firmy

Tak. We wszystkich pakietach i dla wszystkich użytkowników dostępna jest ta sama baza formularzy. Przez okres 30 dni testowych można wykorzystywać wszystkie formularze za darmo.
Aby skorzystać z druków lub formularzy płatnych, móc je wydrukować albo e-wysłać po okresie testowym należy zakupić licencję w pakiecie: PodstawowyPowiększony lub Duże Biuro. Wyjątek mogą stanowić formularze dedykowane konkretnym Klientom, przygotowane na specjalne zamówienie  Takie druki dostępne są wyłącznie dla licencji przypisanych konkretnemu formularzowi, który nie jest widoczny dla pozostałych użytkowników.

Tak. Skontaktuj się w tej sprawie z naszym pracownikiem pisząc na adres: serwis@fillup.pl. Przygotuje on dla Ciebie odpowiednią specyfikację zamówienia z instrukcją dalszego postępowania. W takiej sytuacji dopłacasz tylko brakującą różnicę w wartości abonamentu.

Rabaty oferowane przez firmę e-file są naliczane w systemie automatycznie, na przykład z tytułu przedłużenia abonamentu na kolejny okres, czy upustów nadanych w warunkach promocji okresowych lub indywidulanych. Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji działającej na zasadach non-profit lub edukacyjnej, napisz do nas: serwis@fillup.pl. Konsultant działu obsługi przeprowadzi z Tobą proces zakupu na specjalnych preferencyjnych zasadach.