Zgłoś pomysł, uwagę lub formularz!

ZGŁOŚ

Dla firmy

Czy w pakietach dostępne są te same formularze?

Tak. We wszystkich pakietach i dla wszystkich użytkowników dostępna jest ta sama baza formularzy. Przez okres 30 dni testowych można wykorzystywać wszystkie formularze za darmo.
Aby skorzystać z druków lub formularzy płatnych, móc je wydrukować albo e-wysłać po okresie testowym należy zakupić licencję w pakiecie: Podstawowy, Powiększony lub Duże Biuro. Wyjątek mogą stanowić formularze dedykowane konkretnym Klientom, przygotowane na specjalne zamówienie . Takie druki dostępne są wyłącznie dla licencji przypisanych konkretnemu formularzowi, który nie jest widoczny dla pozostałych użytkowników.

Czy w trakcie trwania abonamentu mogę zmienić mój pakiet na wyższy, np. z "Powiększonego" na "Duże Biuro"?

Tak. Skontaktuj się w tej sprawie z naszym pracownikiem pisząc na adres: serwis@fillup.pl. Przygotuje on dla Ciebie odpowiednią specyfikację zamówienia z instrukcją dalszego postępowania. W takiej sytuacji dopłacasz tylko brakującą różnicę w wartości abonamentu.

Jak mogę zamówić program z rabatem?

Rabaty oferowane przez firmę e-file są naliczane w systemie automatycznie, na przykład z tytułu przedłużenia abonamentu na kolejny okres, czy upustów nadanych w warunkach promocji okresowych lub indywidulanych. Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji działającej na zasadach non-profit lub edukacyjnej, napisz do nas: serwis@fillup.pl. Konsultant działu obsługi przeprowadzi z Tobą proces zakupu na specjalnych preferencyjnych zasadach.
Zobacz film - jak zamówić kod do programu. Wybór abonamentu i zakup licencji fillUp