Jak wypełnić i wysłać e-daklarcję CIT-8 wraz z załącznikami?

Zobacz jak wygodnie wypełnisz e-deklarację CIT-8 w programie fillup formalności wypełnione. Wejdź na https://www.cit-8.pl wypełnij deklarację wraz z załącznikami i wyślij wygodnie do systemu e-deklaracje.gov.pl Wypełnij aktualny wzór deklaracji CIT-8 w programie fillup i rozlicz podatek za 2020 r. Wyślij wygodnie do systemu e-Deklaracje.gov.pl i odbierz na Twój adres e-mail Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO). W programie fillup do CIT-8 dołączysz także niezbędne załączniki:CIT-8/O, CIT-D, CIT-ST, CIT-ST/A, CIT/TP, SSE-R, SSE/A, SSE-R/A, SPR/MT.


Instalacja i uruchomienie programu

Zobacz jak wygodnie wypełnisz ponad 6 300 formularzy, deklaracji, druków i umów w programie fillup formalności wypełnione. Wypełnianie formularzy jeszcze nigdy nie było tak proste - dane osób i firm wpisujesz tylko raz. W pierwszym filmie dowiesz się jak wyszukać, pobrać i zainstalować program fillup. Uzyskasz informację na jakie systemy dostępny jest program w wersji desktop (do instalacji)? Jakie są wersje fillup na urządzenia mobilne? Jak wygląda instalacja programu? Jak uruchomić wersję on-line?
Zobacz film w wersji dla MAC Os »
Zobacz film w wersji dla LINUX »

więcej
Wyszukiwanie formularzy, czyli od czego zacząć pracę w programie.

Jak wyszukać interesujący nas formularz w fillup? Gdzie znajdziemy formularze archiwalne i jak są one oznaczone? Funkcje wyszukiwarki: szukanie po typie sprawy, kategorii formularza czy urzędzie. Opcje sortowania formularzy: po nazwie, dacie dodania i popularności. Kluczowe informacje i oznaczenia druków. Jak znaleźć zapisane wcześniej formularze? Kiedy zapisany formularz będzie można edytować, a kiedy już nie?

więcej
Jak wypełniać formularze, od czego zacząć, na co zwrócić uwagę?

Jak wypełnić formularz w programie fillup? Dlaczego każdą informację wpisujesz tylko raz? Jakie dane zapamiętuje program w Aktówce? Jak wygląda Aktówka i jak zapisywane są w niej dane? Jak wpisać w formularzu daty, adres, jak korzystać z list urzędów, powiatów itp.? Jak wpisać kwoty do formularza, jak zmienić już wcześniej wpisane dane? Jak dodawać załączniki do formularzy? Jak zrobić kopię formularza lub korektę deklaracji? Jak wypełnia się umowę w fillup i jakie są opcje edycji umowy.

więcej
Rejestracja i 30-dniowy okres testowy

Zaczynasz pracę w programie fillup? Zobacz dlaczego warto się zarejestrować i jak możesz skorzystać z 30-dniowego darmowego okresu próbnego. Z tego filmu dowiesz się również jak wygląda rejestracja konta fillup i jakie dane trzeba podać podczas rejestracji. Zobaczysz też w jaki sposób otrzymasz darmowy kod abonamentu na 30 dni i do czego będziesz mieć dostęp w czasie okresu próbnego. Na koniec filmu opowiemy o tym, czy program poinformuje, że kończy się ważność okresu testowego i czy dostęp do druków przedłuży się. I jak będziesz mógł korzystać z fillup, jeśli 30-dniowy darmowy kod straci ważność, a Ty nie zdecydujesz się na zakup programu.

więcej
Jak wypełnić formularz VAT-7?

Jak wyszukać w fillup deklarację VAT-7? Opcje wypełniania: Kreator VAT-7 lub wypełnianie na aktywnym formularzu. Jak uruchomić Kreator VAT-7? Co zyskujemy jeśli wypełniamy VAT-7 w kreatorze: podpowiadanie danych wystawiającego, przepisywanie danych z poprzedniej deklaracji do nowego miesiąca, podpowiedzi i pomoc w wypełnieniu formularza, automatyczne wyliczenie podatku. Zobacz jak szybko kreator przenosi dane już na gotowy formularz? Jak edytować dane na wypełnionym już formularzu?

więcej
Jak wypełnić i wysłać e-daklarcję CIT-8 wraz z załącznikami?

Zobacz jak wygodnie wypełnisz e-deklarację CIT-8 w programie fillup formalności wypełnione. Wejdź na https://www.cit-8.pl wypełnij deklarację wraz z załącznikami i wyślij wygodnie do systemu e-deklaracje.gov.pl Wypełnij aktualny wzór deklaracji CIT-8 w programie fillup i rozlicz podatek za 2020 r. Wyślij wygodnie do systemu e-Deklaracje.gov.pl i odbierz na Twój adres e-mail Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO). W programie fillup do CIT-8 dołączysz także niezbędne załączniki:CIT-8/O, CIT-D, CIT-ST, CIT-ST/A, CIT/TP, SSE-R, SSE/A, SSE-R/A, SPR/MT.

więcej
Jak wypełnić formularz PCC-3?

Kiedy składa się deklarację PCC-3? Jak wyszukać w fillup druk PCC-3? Zobacz jak szybko można wypełnić formularz danymi podatnika w części B jeśli wybierzesz swoje dane z Aktówki. Zobacz jak wypełniać kolejne sekcje na formularzu. Program sam wyliczy należny podatek. Co w sytuacji jeśli chcesz wypełnić też deklarację PCC-3/A? Kiedy możesz wysłać formularz PCC-3 do swojego urzędu elektronicznie poprzez system e-Deklaracje?

więcej
Jak wypełnić fakturę w kreatorze?

Jak wyszukać i wybrać odpowiedni formularz faktury? Jak zdefiniować szablony dokumentów faktury, automatyczna numeracja faktur, ręczna edycja numeru faktury, jak dodać większą liczbę produktów na fakturze, jak zapisać produkty wystawiającego w danych Aktówki tego sprzedawcy? Wypełniłeś fakturę - co dalej? Jak przejść do podglądu wydruku, jak wydrukować, jak wysłać fakturę mailem do klienta?

więcej
Jak wypełnić formularz umowy?

Jak wyglądają formularze typu umowa z dodatkowymi opcjami edycji? Funkcjonalności umowy: automatyczne wypełnianie pól danych osób lub firm z Aktówki, pola tekstowe z podpowiedzią, pola dat, kwot, pola list do wyboru, możliwość dowolnej edycji treści umowy, usuwanie części treści umowy, przywracanie usuniętych danych, dopisywanie swojej treści na formularzu, możliwość eksportu formularza do pliku Word i poddania go dalszej edycji już w Wordzie.

więcej
Jak wysłać druk mailem w pdf i po co wysyłać w pliku xml?

Wypełniony gotowy formularz można w każdej chwili przesłać do siebie lub innej osoby na adres mailowy. Zobacz jak wysłać mailem druk z poziomu otwartego wypełnionego druku lub z poziomu zakładki Moje Formularze. Różnica pomiędzy wysyłką formularza zapisanego w formacie pdf, a wysyłką w formacie xml. Jak wysłać plik z danymi xml i jak go wczytać do programu fillup na innym komputerze? Dodatkowe opcje wysyłania mailem: wysyłka bezpośrednio z programu, wysyłka za pomocą klienta pocztowego.

więcej
Aktualizacje programu - dlaczego warto je instalować?

Po co aktualizować program? Gdzie znajdziesz informację o wprowadzonych zmianach w nowych wersjach programu fillup? Jak ustawić w fillup opcję powiadamiania o dostępności nowych aktualizacji? Nie wyświetlił się komunikat o dostępnej aktualizacji? W jaki sposób aktualizujemy program? Zobacz jak szybko możesz sam pobrać i zainstalować nową wersję fillup w menu Pomoc.

więcej
Brak formularza w bazie fillup? Wyślij zgłoszenie

A co w sytuacji, kiedy nie znajdziesz w programie druku? Chcesz przesłać do nas swoje uwagi lub sugestie do programu fillup? Zobacz jak szybko możesz zgłosić do nas brakujący formularz lub swoją sugestię. Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij zgłoszenie do naszego serwisu. Możesz również zlecić nam opracowanie wykonania druku dedykowanego szczególnym celom, konkretnej branży czy procedurom właściwym tylko specjalnie dla Twojej firmy. Zobacz jak możesz przysłać nam takie zgłoszenie.

więcej